Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnátok, ha a 15 éves...

Mit szólnátok, ha a 15 éves lányotok bejelentené, hogy lőni akar?

Figyelt kérdés
Teljesen egészséges lelkületű,normális lány,nivós gimibe jár.Mindig pozitív,minden az állatok körül forog,állatorvos szeretne lenne,folyton mosolyog,nevet. ÉS most lőni szeretne. Mit szólnátok?
2015. márc. 21. 21:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, lőjjön.
2015. márc. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Oh bar az en szuleim is el tudtak volna vinni loveszetre. Tok meno. en is ilyen csajszi vagyok bar mar 26 eves. Szerintem kiraly sport egy csajnak. En egyszer voltam extrem sportaborban, ahol elmentunk egy napra loveszetre. Nagyon jo nap volt. :D Ha van lehetoseged vidd el. Nincs baj a lelkuletevel ne aggodj. :)
2015. márc. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

mármint fegyverrel? semmit... nekem gimnáziumban kötelező volt a lövészet, több fegyverrel is lőttem, akkor kb 40 kiló voltam, volt olyan amit nem is bírtam megtartani a fejem mellett :)

nagy élmény volt, örülök neki, hogy kipróbáltam, nem ismeretlenek nekem a pisztolyok-puskák, gépfegyverek, a lányomat is támogatnám ha szeretné kipróbálni

2015. márc. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
3as vagyok. na azt azért leírom, hogyha megnyugszol, hogy nem úgy van, hogy fegyvert adnak a kezébe és hajrá, lövöldözz éles lőszerrel :) előtte egy oktatáson kell részt venni, nem emlékszem már, de talán 10-15 óra volt, utána megtanultuk szétszedni, összerakni, kinyitni, megtölteni... és utána jött csak a lövés, de az is sok óra után és biztonsági előadást követően volt éles lőszerrel, céltáblára.
2015. márc. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%

18 év alatt klubban se lehet. csak légpuskával vagy légpisztollyal.


Tapasztalatból mondom.

2015. márc. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Sziaa:) én légpisztolyos csajszi voltam kb. 1 évig jártam rendszeresen edzésre, sajnos abba kellett hagynom, de imádtam. Szerintem semmi durvaság nincs ebben a sportágban, sőt inkább fegyelemre, nyugodtságra és koncentrációra tanít. :)

19L

2015. márc. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mármint sportból? Hajrá!
2015. márc. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mennék vele. :-)
2015. márc. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
hogy lőni? lőtéren? az tök jó, én voltam párszor, csak drága a lőszer, 20-30 ezer alatt nem úsztam meg soha :D
2015. márc. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Keresnek neki egy lövészklubot, vagy megkérdezném választott-e lövészklubot.

/ a szüleim ott ismerkedtek meg amúgy/

2015. márc. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!