Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnátok, ha a 15 éves...

Mit szólnátok, ha a 15 éves lányotok bejelentené, hogy lőni akar?

Figyelt kérdés
Teljesen egészséges lelkületű,normális lány,nivós gimibe jár.Mindig pozitív,minden az állatok körül forog,állatorvos szeretne lenne,folyton mosolyog,nevet. ÉS most lőni szeretne. Mit szólnátok?
2015. márc. 21. 21:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is vele tartanék, mert én is szeretnék.. :) Nem tudom mennyibe kerül ez, de ha telik rá, akkor menjen, miért ne? Semmi rossz nincs abban. :)
2015. márc. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Általános sulis osztálytársam, meg a nővére is ilyesmi korban kezdték, az idősebbik lány nemzetközi versenyekre is megy, sose volt velük semmi baj, ha így érted hogy jele lenne valami lelki gondnak... Tök jó sport, ugyanolyan mint bármelyik másik. Szóval én keresnék vele együtt valami jó klubot.
2015. márc. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Talán a nívós gimibe mostantól puskázni szeretne.

Értitek... puskázni.

2015. márc. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
farokkal?
2015. márc. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna :) en is akartam meg skarok is egy pisztolyt majd es tudni hasznalni. Legpisztollyal mar lottem es nagyon meno volt :) szerintem nincs vele baj, ettol biztonsagban erzi majd magat :)
2015. ápr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Vidd el sportlövészetre

Az nagyon király

Én is arra járok 14 éves lányként és imádom

Ez egy izgalmas és tök jó sport

Hagyd hogy kipróbálja

Mi köze ehhez a lekületének meg az állatok szeretetének?

Ha 15 éves akkor nagyon egyszerűen félreismerheted

2015. ápr. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!