Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15 éves fiam gimnazista, a...

15 éves fiam gimnazista, a nyári szünetben szeretne 5 barátjával a balatonra menni 4 napra. Nem tudom elengedjem-e? Rendes gyerekek összeszokott társaság nem isznak, nem cigiznek. Ti elengednétek-e?

Figyelt kérdés

2015. máj. 8. 19:54
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
0%
utolsó szerintem várd meg míg saját gyereked lesz, érdemben csak akkor fogsz tudni válaszolni.
2015. máj. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
83%

Oké, tegyük fel hogy nem engeded el. 18 évesen már lehet nyárimunkája, oda megy a pénzéből ahova akar. Még sose volt egyedül nyaralni, nem tudja jobban, mit kell csinálni gázos helyzetben, mint most.

Menyivel lenne jobb akkor elengedni? Ha annyira meg akarja támadni egy bandányi kigyúrt c, akkor pár év múlva is meg tudják támadni.

Hány olyat hallani, hogy autóbaleset történik, akkor az emberek soha ne üljenek autóba?

Nyilván nem kell megengedni mindent a gyereknek, de az igenis jó, ha kicsit kibújik a szoknya mögül, így meg, hogy normális társasággal teszi, és naponta látja a nagymama, szerintem az egyik legjobb lehetőség erre.

2015. máj. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
68%

"Oké, tegyük fel hogy nem engeded el. 18 évesen már lehet nyárimunkája, oda megy a pénzéből ahova akar. Még sose volt egyedül nyaralni, nem tudja jobban, mit kell csinálni gázos helyzetben, mint most. "

Ja, csak hasonlíts már össze gondolkodásmódban és felelősségteljességben egy 15 évest és egy 18 évest! Hiába csak 3 év, de ebben a korban a 3 év is sokat jelent!

És írhat itt bárki bármit, aztán meg, ha mégis baja lesz a gyereknek, akkor meg majd lehet gondolkozni...

2015. máj. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
63%

de ha nem lesz baja, attól még nem fog az itt kommentelők nagyja elgondolkozni sajnos...

pedig nagyobb az esély arra, hogy csak nyaralni fog, kicsit lazulgat, pihen, és hosszútávú szép emlékeket szerez a barátaival mindenféle probléma nélkül

2015. máj. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
79%

Mindenki egyből a legrosszabbra gondol.

Engem is elengedtek ennyi idősen, és semmi baj nem történt.

Egyébként is bárhol leselkedhetnének rá szervkereskedők, akkor már suliba is el kéne kísérni, vagy mi?

Kedves kérdező, szerintem inkább örülj, hogy a fiadnak van élete és barátai.

2015. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 3. 22:09
 37/39 A kérdező kommentje:
Nagyon jól érezték magukat!!! Semmi baj nem történt.
2015. júl. 19. 14:41
 38/39 anonim ***** válasza:
16%
legalábbis nem tudsz róla...
2015. júl. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
19%
aztán majd 9 hónap múlva meg fizetheted a gyerektartást ... :D
2015. júl. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!