Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan szerettessem meg vele...

Hogyan szerettessem meg vele még mindig igy 15 éves fiamat az olvasásra:- (? Van valami ötletetek e téren?

Figyelt kérdés
Már egészen kicsi korától próbáltam hogy olvasásra is szakítson rá az időt.Nagyon utálja vagy nem szivesen olvas. ezt nem nem tudom elfogadni,hogyan lehet mégis rávenni? Kisebbik lányommal nincs gond ő imád olvasni,esti lefekvés előtt kőtelező neki az ha olvashat valamit hogy még nekem kell rászólni ideje aludni:-)ennek köszönhetően több a szókincse müveltebb,fiamnak hiába mutatok rá hogy példát vehetne róla :-(
2010. febr. 24. 09:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok nekem 1 könyv van ami nagyon tetszett: Darren Shan - Démon könyvek esteleg meg lehet próbálni
2010. febr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
63%

Sajnálom a fiadat.

Szegény :(

2010. febr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

ajánlom böszörményi gyulától a 987 654 321 sorozatot nekm tetszik

-Shadow-

2010. aug. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Add neki a Harry Pottert, az Alkonyat-ot stb-t
2010. aug. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

utolsoo

15 eves fiunak alkonyatot vgy hary pottert ? :O

enis 15 vagyok es ha belepusztulnak se olvasnam el oket !

neha olvasok konyveket : 2.vilaghaboru , fegyverek , jarmuvek , nagy emberek ... nem mondom hgy ilyet olvasson de inkabb valami autos vgy gepekrol szolo konyvet vegyetek ... az tuti jobban ereűdekli mint 1 szepirodalmi konyv .

regenyeket es kotelezoket egesz eletembe gyuloltem olvasni .

15/F

2010. aug. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!