Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tehetek valamit, ha dohányzik...

Tehetek valamit, ha dohányzik a lányom?

Figyelt kérdés

16 éves. Többször rajtakaptam már a cigizésen,de valahogy mindig elült a dolog.

Most viszont a szemembe mondta,hogy ő dohányzik.(Gyanítom az első alkalom óta.)

Nagy lelkesedéssel meséli,hogy sok szülő dohányzik együtt a gyerekével,persze mondtam,hogy ez nálunk kizárt. Nem akarok bort inni,és vizet prédikálni,mert tény és való,hogy én is dohányzom.

A kérdés tehát az lenne,hogy mit tehet olyankor a dohányos szülő,ha a 16 éves lánya is cigizne?



2015. júl. 31. 01:47
1 2
 11/12 anonim válasza:
Sztem nem sokat, nálunk (14 L vagyok) kb a fele lány cigizik a suliban. Én a szagát se bírom. Pl egy lányt ismerek, ő most 16 és cigizik, pedig legalább 5ször elverték emiatt, egyszer ostorral is, de nem hagyta abba.
2015. aug. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Ezt a szulo nem tudja befolyasolni ( maximum nagyon nagy szigorral es penz megvonassal ami rontja a szulo-gyermek kapcsolatot)

erre maganak kell rajonnie hogy nem jo, valahogy ugy provald " leszojtatni" mintha a sajat otlete lenne, 90% ban ez a barati koretol is fugg ha nem akar kitunni. Egy baratnom 2eve dohanyzik es letette a cigit 3honapja bele se szivott mert a baratjanak nem tetszett hogy cigizij, +aztan radobbent mennyivel tobb penzt takarithat igy meg ruhakra peldaul. En nem dohanyzom bulikban fel evente 1-1 szalat, es ezeken kivul a barataim nem is kinaljak mert tudjak hogy nem es nem is adnanak mar csak azert sem hogy ne szokjak ra. Legy kitarto! De ne tul szigoru semmire sem mesz vele... ha akar cigizni megoldja a hatad mogott. Remelem irtam valami haasznosat is 17/LANY

2016. jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!