Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, Kamaszok Ti mennétek...

Szülők, Kamaszok Ti mennétek suliba vagy maradnátok itthon?

Figyelt kérdés
Csütörtök este elkezdett fájni a torkom reméltem hogy majd elmúlik. Péntek reggel még jobban fájt illetve bedugult az orrom de délutánra elmúlt. Hétvégén visszajött az orrdugulás de csak kicsit. Mostanra alig kapok levegőt, 20-30 percenkét fújom az orromat. Amiért itthon maradnék lehet nem kapnék el jobban valamit, ma már a tesit is alig bírtam, amiért mennék sok a tanulnivaló (mi már sorra írjuk a dolgozatokat az idei tananyagból) bár jól tanulok tudom hogy nehezen pótolnám be, már vártam a sulit és megint itthon maradni "pokol" lenne és szerintem a gyerekorvos 2 hétre tuti kiirna amit nem szeretnék. Mit tennétek?
2015. szept. 7. 18:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nálunk még páran meg vannak fázva. Ha otthon lennénk minden pici "betegségnél" elég sokat hiányoznánk.
2015. szept. 10. 21:51
 12/14 A kérdező kommentje:
Amúgy is ritán vagyok beteg
2015. szept. 10. 21:52
 13/14 anonim ***** válasza:
Én mentem dolgozni megfázva, de rajtam úgyis végig maszk van, így nem baciztam össze senkit és semmit. Kötelezővé tenném a nővérmaszkot munkahelyen/iskolában, ha már valaki nem bír nyugton maradni..
2015. szept. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

baromi sokról maradsz le egy hét alatt középsuliban ...

vigyázz nem 5-st kapsz majd csak 4-es fölét.

2015. szept. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!