Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennétek, ha a lányotokat...

Mit tennétek, ha a lányotokat megerőszakolná egy vadidegen? Mit tudnátok megtenni?

Figyelt kérdés

#idegen #lány #szülő #kamasz #megerőszakoláa
2015. szept. 12. 09:47
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
59%
levágnám a farkát, és semmi nem tartana vissza. az sem hogy közeli vagy távoli rokon.
2015. szept. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
63%
Marhára nem érdekelne, hogy ki lenne. Max ha ismerem, vágy rokon, kegyetlenebb lennék vele. Első voltam
2015. szept. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
59%

Bármit, de nem kell, hogy idegen legyen, akárki tenne ilyesmit, addig élne, szerintem.

Jó, nyilván nem, mert azzal mit segítek a gyerekemnek, hogy én is börtönbe megyek, de az elkövetőt oda juttatnám, kitágítanák a bent lévők a sggét.

2015. szept. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

:) utolsónak teljesen igaza van

Ment mindenkinek a zöld!

2015. szept. 12. 16:02
 15/33 anonim ***** válasza:
69%
Véletlen baleset áldozatává válna.
2015. szept. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
93%

Nem segítene a lányomon az, hogy én se lehetnék mellette, szóval nem akarnék börtönbe kerülni. Viszont mindent megtennék, hogy az illetőt lecsukják, ott a többi rab majd elrendezi.

Én max törvényes keretek között próbálnám pokollá tenni az életét, és tönkretenni minden kapcsolatát.

2015. szept. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
46%
A gerincével verném agyon... Ja de bocs az ilyennek nincsen
2015. szept. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

látleletet kell vetetni és azonnal feljelenteni. sajnos nem sok időt kapnak az ilyen szemetek, de jobb mint büntetlenül hagyni.

a lánnyal meg sokat beszélgetni meg pszichológust biztosítani neki,hogy fel tudja dolgozni.

+ha igényli akkor gázpisztolyt vagy valamilyen védelmi eszközt adni neki,hogy biztonságosabban érezhesse magát ha pl sötétben kell hazajönnie.

mást nem nagyon tudsz tenni.persze szíve szerint mindenki levágná a tökeit annak az állatnak és a száján dugná vissza neki, de azért talán jobban megbüntetnek téged,mint azt a barmot az erőszakolás miatt.

2015. szept. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

és igen,jól írta valaki.azzal nem segítesz a gyerekednek,hogy te is börtönbe mész.

ha meg rokon lenne az illető akkor elérném,hogy ne legyen 1 családtag se aki hozzászólna miután kijön a börtönből.

2015. szept. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
21%
6# vagyok, ha távoli rokon lenne, nem hagynám életben, ugyanis a csonkítások után túl könnyen rám bizonyítható lenne a dolog, ez esetben ásnék az istállónk alá egy kínzóvermet, hangszigetelve rejtett lejáróval és ott játszadoznék vele amíg él...
2015. szept. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!