Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennétek, ha a lányotokat...

Mit tennétek, ha a lányotokat megerőszakolná egy vadidegen? Mit tudnátok megtenni?

Figyelt kérdés

#idegen #lány #szülő #kamasz #megerőszakoláa
2015. szept. 12. 09:47
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
27%
Biztos, hogy először a rendőrségre rohannék, aztán fognék egy vasvillát, és felszúrnám rá az illetőt. Nem érdekelne, hogy családtag, vagy nem. Nem érdekelne, hogy lecsuknak. A lányomról van szó, akiért én mindig tűzbe vízbe gázolok.
2015. szept. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát, apámat elnézve szerintem az illető egy nap múlva halott lenne, mert szagmintából megtalálja, akkora állat.

Vagy amikor megtalálják, másik esetben.

2015. szept. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Eddig nagyon egyhangúak a válaszok :) :) :)

És ha kiderülne hogy a lányotok terhes lett? Mit csinálnátok?

2015. szept. 13. 18:02
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
egyhangúak a válaszok, miért, mire számítottál? hogy minden ok, ha rokon teszi, akkor kisebb bűn? vagy mégis, mire?
2015. szept. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Örúlök hogy mindenki egyetért, ezt "akartam" hallani. Csak olyan sok fura és gonosz ember van a világon hogy azt hittem, lesz aki majd azt mondja hogy "ami történt, megtörtént" vagy hasonló.
2015. szept. 13. 21:08
 26/33 anonim ***** válasza:
76%

Persze, ez az internet itt mindenkinek jár a szája.

De senki nem kockáztatná meg a börtönt, mert akkor még rosszabb lenne a lányának.

2015. szept. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
6-os, szerintem te pszichopata vagy
2015. szept. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Utolsó előttivel egyébként maximálisan egyetértek. A leírtakat a valóságban senki sem merné megtenni. Szóval én nem is írok ilyet. Hagynám, hogy a rendőrség elintézze, magamban pedig a legrosszabbakat kívánnám neki.

2015. szept. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
Mindent megtennék, hogy börtönbe jusson. Szabadulása után szemmel tartanám, és öregkoromban, amikor már semmit sem veszítek megkeresném és megölném.
2015. szept. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Djjjozsiiiii válasza:
0%
én összehaverkodnák vele, sokat segítenék neki, majd 2 év múltán elhívnám egy közös nyaralásra, ahol bedrogoznám az illetőt, egy laptoppal a táskájában kidobnám a rendőrségre rajta olyan felvételekkel amiért adott országban halálbüntetés jár. lehet túl sok Columbot nézek? :)
2015. szept. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!