Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek járhat haza...

Szerintetek járhat haza egyedül az iskolából?

Figyelt kérdés
A lányom 11 éves, most kezdte az 5.-et az általános iskolában. Sok osztálytársa jár már haza egyedül és ő is nagyon szeretne. Kb. 300 méterre van az iskola a házunktól, ami nem nagy táv, viszont sokat kell mennie kisutcákban, ahol könnyen kifigyelhetik/megtámadhatják/stb. Szerintetek egyezzek bele a kérésébe???
2015. okt. 2. 15:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

300 méteren ugyan hány kis utca lehet???

Ne szórakozz már!

És ha kulcsot kell neki adni, akkor mi van? Nekünk is volt 11 évesen! Elrakod egy olyan helyre a táskába, ami belül van, beleteszed oda és jó napot!

2015. okt. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Harmadikos koromtól egyedül jártam iskolába,Pesten.
2015. okt. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Második vagy harmadik óta egyedül járok.Én mindíg a hosszú kis utcákban mentem,mert ott kevesebben vannak.Meg a buszmegállónál többen köthetnének belém mint egy békés szép kisutcán.Köszönöm élek még 13L
2015. okt. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
3%

Bocs, kérdező, de hány nicketek van?

Kiírod a kérdést, válaszolsz a férjedéről, majd egy harmadikról...


Na, kb ennyire komoly ez az oldal...

2015. okt. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
2. osztályos korom óta egyedül jártam, vagyis a barátnőimmel. Nem lakik arrafelé egyik osztálytársa sem, akivel jöhetne? De most komolyan, 300 méteren, fényes nappal mi baja lehet?
2015. okt. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskola első osztályában, vmikor novemberben kértem, h hadd menjek egyedul suliba, kb 500 meter volt egy zebraval. Engedték, bár később elmondták, h apám azért messziről kémlelt :) értelemszerűen ezután mar egyedül is mehettem haza. Szoval 11 évesen, persze. Meg nálunk az volt a szokás, h tobben egyutt mentünk haza, egy kornyeken lakók, ez nálatok nem jatszik?
2015. okt. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem tudom eldönteni hogy ez komoly kérdés, és a válaszok komolyak? Nálunk már ovi nagycsoportba egyedül járnak a gyerekek, iskolába max első nap vannak elkísérve. Városban. Vannak akik busszal járnak másik városba, őket sem kísérgeti senki. Miért is kéne?
2015. okt. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

11 éves! De ha ennyire nem bízol benne, akkor ne!

Én 21 évesen hagytam el kulcsot, vagy felejtettem el bezárni az ajtót.

Kb. 10 éves korom óta egyedül jártam suliba, ami 1 kilométer volt otthonról, egy vasúti átjáró, meg egy zebra közben.

2015. okt. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
én 10 éves koromban (fiu) busszal mentem haza minden nap kb 2 km-t. Semmi gond nem volt vele.
2015. okt. 4. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
76%
Én ennyi idősen már busszal jártam a szomszéd városba iskolába ami nem 300m hanem 35km.
2015. okt. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!