Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek járhat haza...

Szerintetek járhat haza egyedül az iskolából?

Figyelt kérdés
A lányom 11 éves, most kezdte az 5.-et az általános iskolában. Sok osztálytársa jár már haza egyedül és ő is nagyon szeretne. Kb. 300 méterre van az iskola a házunktól, ami nem nagy táv, viszont sokat kell mennie kisutcákban, ahol könnyen kifigyelhetik/megtámadhatják/stb. Szerintetek egyezzek bele a kérésébe???
2015. okt. 2. 15:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Én 80 ezres városban lakom, az iskoláig kb. 15 perc volt az út gyalog, kellett kis utcákon is menni.

4. osztályos koromtól jártam egyedül oda-vissza, nem volt soha gond.

Mondjuk olyan utcák voltak, hogy reggeli és délutáni csúcsidőben azért mindig járt ott rajtam kívül valaki, nem kihalt környék volt.

Ha nálatok olyan kis utcákról van szó, ahol rendszerint senki nem jár, és amúgy is veszélyesebb környék, akkor már meggondolnám...

2015. okt. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Jesszus, első osztályban már egyedül jártunk haza (a tanítónéni kikísért minket a buszmegállóba, onnan magunk mentünk), kulcsunk is volt. Most komolyan, 11 éves, nem 5.... o.O
2015. okt. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én 10 évesen már egyedül jártam úszni úgy hogy még at is kellett szállnom.
2015. okt. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Az én általános iskolám kb 7 km-re van a házunktól, még is 8 évesen, másodikos koromban már egyedül jártam haza. Harmadikban pedig reggel is egyedül jártam.
2015. okt. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!