Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit szólnátok, ha a...

Szülők! Mit szólnátok, ha a lányotok hegesztő szeretne lenni?

Figyelt kérdés

2015. dec. 6. 13:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Támogatnám benne, de azért megkérdezném, hogy miért pont hegesztő.De ha utána még tanul tovább, akkor miért ne?
2015. dec. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnék. De ha tényleg ezt akarja, támogatnám. Nem tudom, hogy a hétköznapokban látta e már élesben azt a melót, ha nem igazán, keresnék egy olyan helyet, ahol megismerkedhet vele. De ha később mikor már elkezdi tanulni, akkor jön rá, hogy nem jó döntést hozott, engedném hogy váltson.
2015. dec. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 tiborciusz válasza:
100%

Hát figyelj nem lehet minden lány egyforma..Én örülnék neki hogy kicsit kilóg az átlagból.Ő ezzel nem ér kevesebbet a többi csajtól sőtt..Nem lehet mindenki óvónéni meg ápolónő.

Szerintem támogasd benne.A hegesztő egyébként is egy jó szakma ha el tud benne helyezkedni egy jó cégnél

2015. dec. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Akármi, ha őt boldoggá teszi... nem nekem kell minden nap hegesztenem, hanem neki. Ha megunja, vagy mégsem tetszik neki, akkor meg majd csinál mást. N31
2015. dec. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Csodálkoznék, de ha ezt szeretné, akkor nem akadályoznám meg benne.
2015. dec. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Javasolnám mellé a nyelvtanulást. Egy minősített hegesztő akár egymilliót is megkeres külföldön.
2015. dec. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 goaus válasza:
17%
Nőként szinte esélytelen h karriert csináljon. Láttam már női hegesztőt, egész egyszerűen ez nem női szakma.
2015. dec. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyenge szöveg ez... Senki nem a péniszével hegeszt, szóval ez legfeljebb a fejedben probléma.
2015. dec. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Németül tanuljon mellé, Ausztriában, Németo.-ban sokat keresnek.

Én kőműves szerettem volna lenni, de a szüleim nem engedték. Tulajdonképp nem annyira bánom, hogy nem engedték, mert nem volt ez olyan hatalmas vágyam, elmentem mást tanulni, amit szintén szerettem.

Az, hogy lány, nem akadályozza abban, hogy hegesszen, hacsak nem kell száz kilós vasakat emelgetnie. Annak azért nézzetek utána, hogy egyáltalán lányokat felvesznek-e az iskolába erre a szakra. Mert ugye vannak olyan szakmák, ahol a nők kapásból el vannak utasítva, egyszerűen ez a szabály. Pl. mozdonyvezetők, vasúti kocsivizsgálók sem lehetnek nők.

2015. dec. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Én nem vagyok szülő. Elektromos gépszerelő vagyok és volt lány oszt. Társam a szakmában. Szerintem nagyon értékes és tiszteletre méltó, ha egy lány fiús szakmát választ. Ha láttad a flashdance című filmet, abban is hegesztő a csaj. :) Nekem ez nagyon tetszik. Kamiont vezetek és vannak kamionos lányok is :) Nagyon jó dolog ez, szóval hajrá! :)

23F

2015. dec. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!