Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit szólnátok, ha a...

Szülők! Mit szólnátok, ha a lányotok hegesztő szeretne lenni?

Figyelt kérdés

2015. dec. 6. 13:03
1 2
 11/14 anonim válasza:
80%

Ugyan nem vagyok szülő, de én támogatnám benne.Magam is hegesztő vagyok,megvan a szépsége a mi szakmánknak.Egy német nyelvtudással remek lehetőségeket tartogat az ember számára, és nem mellesleg a női hegesztők még precízebb varratokat képesek húzni a finomabb kezük miatt.

Nem ő lenne az első nő a szakmában az biztos. :)

2015. dec. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
76%
A hetesnek mondanám, hogy én már tényleg láttam női hegesztőt. Még hogy esélytelen......
2015. dec. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
76%
Skóciában a hajógyárakban kizárólag női hegesztőket alkalmaznak a precíz hegesztési munkák elvégzéséhez. A fizetésük ott magasabb mint a férfi segédeknek, mert ott csak a nők segédei a férfiak és tényleg nem nagyon engedik oda őket hegeszteni.
2015. dec. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Én nőként hegesztő vagyok, úgyhogy biztosra mondhatom, hogy nem csak az iskolába engednek be, de munkahelyet is találsz. Viszont nőnek csak az awi hegesztést ajánlom. Precíz, nem nehéz, és mindegyik eljárás közül talán ez a legtisztább.
2015. dec. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!