Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, hogy anya megtiltja,...

Normális, hogy anya megtiltja, hogy ne járjak szegény lánnyal? 18F

Figyelt kérdés

Most nem dicsekedni akarok, de 18 évesen sok mindent megkaptam jogsi, kocsi ház stb..


Ezért anya (nincs apám) a főnök, mivel én úgy gondolom az ember alá van rendelve a szülőjének, és teljesíteni kell amit az édesanyja mond.



Anyának mondtam mit gondolsz erről arról a lányról, egyből szóba se jöhet, szülei munkanélküliek, nem akarnak dolgozni.

Anya íígy ítéli meg őket, dolgoznak-e ,milyen a jövedelmük, tepernek azért ,hogy jobb legyen.

Egy másik lányról is kérdeztem, ott is NE NE, hisz 15 éve felépítették a házukat, azóta be se festették, se kocsi se semmi.


Egy lánya igaz ,jól alakultak a dolgok, de anya eltiltott.

Stb


Én ezekre, mindig szoktam, mint a Star Warsban, IGENIS NAGYÚR, mint ,ha anya lenne Sith nagyúr.

Ha anyának megmondom, hogy miért gazdag lányt válasszak, egyből, azt akarod kisemmizzenek, meg úgy is csak a pénzedért szeretnének, nem tudnád megfogni a lányokat. Meg ha azt mondom nem tetszik, ezt igaz néha mondom egyből akkor mehetsz innen, egyedüli gyerek vagy, se testvéred, se unokatestvéred. Tied lesz minden. Nagyon kell vigyáznod magadra, mert szerencsés ember vagy. Később ,nők fognak megveszni érted, ha megtudják ki vagy, mennyi mindened van/lesz, mi lesz belőled. Hány fiatalnak van ez az, ami neked most megvan.


2015. dec. 6. 15:42
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Köszi tényleg igazatok van, nagyon is ezt látom, hogy ki akarnak semmizni a lányok majd később.

Csak most, még mindenki szerelmes, de aki ismer az elismer, tudja kinek vagyok a gyereke. Csak most mindenki szerelmes, el van a maga világában. Én úgy érzem nem hatnak meg az ilyenek.


Anya is ezt mondta, hogy pár év múlva nagy emberként nézzek majd rám a lányok, kocsi ,ház , és a vállalkozásban dolgozok majd én is ,mint főnök.

2015. dec. 6. 19:08
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Most, hogy elolvastam részletesen a kérdésed van benne valami.

Ha lány lennék én is legfeljebb pénzért járnék veled.

2015. dec. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
83%

Az tuti bármennyi pénzed is van,vagy a családodnak,de anyád nem kellene nekem akkor sem anyósnak.

Az ilyen mindenkit pénzsóvárnak néz és azt hiszi ő tojta a spanyol viaszt.

Persze a saját gyereke egóját az egekbe emeli,mindenki más meg egy senki.


Nagyon utálom az ilyen embereket.

2015. dec. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád elnyom téged. Próbálj meg kiszakadni alóla és önállósodni, mert azt fogod észre venni, hogy már 40 vagy és még mindig anyuval élsz.
2015. dec. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtiltja, hogy ne járj, akkor az azt jelenti, hogy járhatsz akárkivel, nem? Akkor meg mi a probléma?
2015. dec. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
Ilyen szolgalelkű embert még nem láttam, mint amilyen te vagy kérdező. Sok boldogságot anyáddal!
2015. dec. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
What??! Azért az okos lányokat remélem nem zárja ki, legalább a menye tudna fogalmazni...
2015. dec. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

háát... nekem eléggé úgy tűnik hogy anyukád magából indul ki... azért lenézni egy 18 és körüli lányt mert a szülei nem tehetősek...?? csak gratulálni tudok.

Egy az hogy rajtad függ hogy le tudnak-e a csajok nyúlni pénzzel. de ennyi idősen maximum kifizeted neki az 1000ft-os pizzát vacsorára. meg nem busszal járkáltok szórakozni hanem kocsival. jó nagy kihasználás :D

2015. dec. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Még mindig röhögök ezen a fogalmazáson. Biztos, hogy 18 éves vagy?? :D


Szabad fordítás:


Most nem dicsekedni akarok, de 18 évesen sok mindent megkaptam, jogsit, kocsit, házat..stb.

Úgy gondolom, az ember alá van rendelve a szüleinek és engedelmeskednie kell az édesanyjának, ezért főnöknek tekintem anyukámat (nincs apám).

Ha megkérdezem a véleményét egy lányról, rögtön azt mondja: "szóba sem jöhet", "a szülei munkanélküliek és biztosan nem is akarnak dolgozni." Anya az állásuk és a jövedelmük alapján ítéli meg az embereket, nem számít , hogy mennyire tepernek azért, hogy jobb legyen nekik. Egy másik lányról is kérdeztem, a reakciója hasonló volt. Azzal érvelt, hogy a 15 éve épített házuk nincs lekőporozva és kocsijuk sincsen.

Egy szimpatikus lánnyal jól alakultak a dolgok, de anya tőle is eltiltott.

Én ilyenkor úgy érzem magam mint a Star Warsból a Sith nagyúr szolgája. Néha gúnyosan oda is vetem neki, hogy "igenis nagyúr."

Ha megkérdezem tőle, hogy miért szeretné ennyire, hogy gazdag lányt válasszak, azt válaszolja, hogy csak a pénzemért szeretnének, hiszen a személyiségemmel nem tudnám őket megfogni, valamint fél, hogy kisemmiznek.


Ha ellenkezem, a szememre veti, hogy:

-mindent én fogok tőle örökölni, hiszen egyedüli gyerek vagyok és unokatestvéreim sincsenek.

-Az enyém lesz minden, ezért nagyon kell vigyáznom magamra, mert szerencsés vagyok.

-Később a nők meg fognak veszni értem mert rengeteg mindenem van és sikeres leszek.

-Rengeteg fiatalnak nincs meg ami most nekem megvan.

2015. dec. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A kommented után : igaza van anyunak vigyázz magadra, veled csak pénzért járnának.....
2015. dec. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!