Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Engednétek hogy a 14...

Szülők! Engednétek hogy a 14 éves lányotok együtt aludjon a 18 éves barátjával? Miért nem, illetve ha engednétek miért?

Figyelt kérdés
2016. jan. 8. 22:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
66%
Nem,még kicsi,majd 2-3 év múlva.
2016. jan. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
59%

Azt hiszem ezt megrontásnak hívják, bár lehet hogy az csak a 14. betöltött születésnap előtt van, mindenesetre remélem érzed hogy vékony a határ.

Amúgy 16 alatt semmiképp bár szerintem 18-ig is nyugodtan várhat.

Én 19 voltam, nem veszítettem semmit azzal hogy nem előbb.

És hogy mi az indok arra hogy miért ne?

Öhm talán azért hogy ne legyenek gyenge erkölcsei, vagy mert ráér, mert nem kell ennyire korán érnie, mert a szex felelősség és egy 14 évesnek még nincs olyan felelősségtudata etc..

2016. jan. 9. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
18%

9: 14 évesként nem kéne éjjel gyakorizni. Pláne nem tudom, mióta vagy itt, 70%-ra lecsúszni nem két hét...

Bár úgysem annyi vagy...

2016. jan. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
65%

Nem!

És miért nem? Mert 14 éves! Egy 14 évesnek nem a barátjával kéne együtt aludnia. Az, hogy szerelmes, esetleg van egy barátja, oké. Na, de hogy aludjanak is együtt? Ne már!

2016. jan. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
43%

15 évesen nekem megengedték, hogy a (majdnem) 19 éves barátommal aludjak, mert MEGBÍZTAK bennem. Elhitték, hogy nem lesz semmi olyan, és hogy csak azért akarunk együtt aludni, hogy érezhessük azt az érzést, milyen a másik mellett felébredni reggel.

Láss csodát normális lettem, itt ülök egy 5 éves kapcsolattal 20 évesen, és pont elég időt vártunk, mielőtt először lefeküdtünk. Nálunk nem erről szólt az együtt alvás. (Másrészt, ha erről szólt volna, az a bizonyos nappal is feláll, úgyhogy megoldhattam volna, ha akarom...)

2016. jan. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
20%

"15 évesen nekem megengedték, hogy a (majdnem) 19 éves barátommal aludjak, mert MEGBÍZTAK bennem."

Ez nem a bizalomról szól.

Egy 14 éves lánynak nem való, hogy együtt aludjon a barátjával. Egy 14 éves lánynak még máson járjon az esze és ne azon, hogy együtt aludjon a barátjával!

2016. jan. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
Engedheted, de be lesz passzolva a lompos.
2016. jan. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

15 éves koráig várjon.

Addig még gyerek, fontos hogy középiskola előtt ne.

Utána azért engedném, mert különben megoldják másképp.

Úgy sem vagyok otthon egész nap.

Mutassa be az illetőt, ragaszkodjon a védekezéshez, és csak hétvégén, csak egyik este.


Gondolom ezt most. De lehet, hogy pár év múlva magánnyomozóval ellenőriztetem, és csőre töltött fegyverrel fogom elkergetni az udvarlókat.


De, amennyire önfejű úgysem fog hallgatni rám.

2016. jan. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
37%

Engem ilyen idősen ennyi korkülönbséggel engedtek ottaludni. Nem égtem ki, nem lettem és nem is vagyok terhes, nem égtem ki és még mindig együtt vagyunk. Akkor is együtt már egy éve. Amúgy is, ha valaki szexelni akar, úgyis fog. Ez ellen nem tud a szülő mit tenni. Várom a lepontozásokat.

16/L

2016. jan. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
61%
Nem az együttalvással van a baj, inkább a korkülönbséggel.
2016. jan. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!