Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon rossz lett a félévim? 16/l

Nagyon rossz lett a félévim? 16/l

Figyelt kérdés

11-es vagyok egy erős gimiben.

Angol:Dicséretes 5-ös

Irodalom:5

Nyelvtan:5

Etika:5

Rajz:5

Ének:5

Töri:4

Biosz:4

Német:3

Fizika:3

Matek:2

Évvégére mindenkeppen felhozom a bioszt ötösre,a fizikát meg a németet négyesre,a matekot meg hármasra.


2016. jan. 22. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mihez képest? Te ismered a saját képességeidet, lehetőségeidet. Na meg a szüleid.

Ha én a lányomról tudnám, hogy adott tárgyból nem elég neki az, amit az iskola nyújtani tud, akkor fogadnék mellé magántanárt, aki érthetőbben elmagyarázza, alaposabban begyakoroltatja.

Középsuliban én is kettes lettem matekból, túl gyors volt nekem a tempó, nem értettem meg órán az anyagot, és mire sikerült volna, már haladtunk is tovább. Aztán egy magántanár elmagyarázta, és újra fel tudtam venni a fonalat.

Az, hogy milyenek a jegyeid, nem CSAK rajtad múlik, hanem a tanáraidon is.

2016. jan. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
az a minimum.
2016. jan. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nyelvi speces vagyok, a matek nálunk szörnyű.Mindig is jó voltam matekból,többen is megbuktak idén.Nálunk annyi a matek óra,hogy a tanár felírja a táblára a feladatot,mi meg lemásoljuk.Járnék matek meg némettanárhoz,de nem fér bele az anyagi keretbe.Sajnos sokat is hiányoztam,mert ebben a tanévben négyszer kellett műteni engem.Nem kaptam haladékot soha,hiába nem mentem akár hetekig,akkor is rögtön megirattak velem a dolgozatot.
2016. jan. 22. 16:20
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
En örülnék, ha a lanyome ilyen lenne...
2016. jan. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, én magammal nagyon nem lennék megelégedve ilyen eredmények esetén, viszont alapvetően szerintem ez egy elfogadható bizonyítvány, egyáltalán nem rossz.
2016. jan. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
matekból ha kell és lehet, akkor segíthetek így az interneten keresztül :) egyébként szerintem jó
2016. jan. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
A matek nagyon rossz. A fizika és a német elmegy. A többi nagyon jó.
2016. jan. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
Neked ez rossz? Nekem eddig minden osztályomban aki 3.0 felett volt az már okosnak számított.
2016. jan. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
11%
Pofám leszakadna ha ilyen rosszul állnék matekból :/
2016. jan. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem ez mitől lenne rossz?

Én kib*szottul örülnék neki matekból meglenne a kettesem

2016. jan. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!