Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, főleg lányok! To...

Kamaszok, főleg lányok! To szoktatok otthon házimunkát végezni?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, hogy másoknál hogy van ez :)

2016. jan. 31. 12:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Már nem vagyok kamasz, de amíg otthon laktam, addig néha besegítettem, főleg a mosogatásba és a kerti munkákba. Gimi alatt kollégista voltam, akkor nem segítettem, hétvégén se, amikor hazamentem, viszont nyáron szinte mindent megcsináltam.
2016. jan. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
92%
Persze! 13 éves korom óta besegítek a ház körül és 15 éves korom óta én főzök vacsorát ha édesanyám későn ér haza. De szerintem ez személyiség függő, mert én ha unatkozom akkor szeretek takarítani de a tesómat pl úgy kell rávenni hogy egyáltalán csináljon bármit is..
2016. jan. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
Igen, kamaszként is végeztem házimunkát. 23/N
2016. jan. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
Kamasz koromban besegítettünk a testvéremmel minden nap, nálunk be voltak osztva a tennivalók, táblázatba szedve volt kitéve a hűtőre.
2016. jan. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%
Őszintén, nem, maximum a magam részére.
2016. jan. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, ment a zöld mindenkinek :) és jöhetnek még válaszok!
2016. jan. 31. 15:13
 7/25 anonim ***** válasza:
Én a saját szobámat rendben tartom, takarítom illetve magam után elpakolok, de nem szoktam vasalni, mosogatni, főzni stb. Nálunk ezt sosem várták el tőlem meg nem is tanítottak meg főzni (de mondjuk ez érdekel úgyhogy hobbiból néha szoktam), ezért nem szoktam most sem. Persze, ha megkérnek, hogy teregessek ki vagy pakoljam be a mosogatógépet akkor segítek, de nálunk nincsenek így kiosztva a feladatok, hogy akkor én most csináljam meg ezt meg ezt...16/l
2016. jan. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
8-10 éves koromtól a mi feladatunk volt a hétvégibtakarítás, később a nagytakarításokba is besegítettünk, ablakot is mostunk meg minden. Nyáron a kertben is segítettünk, befőztünk. Egyszerűbb kajákat is tudtunk fòzni egyedül is. Hétköznap max mosogatni vagy vasalni szoktunk. Suliból hazafele bevásároltunk.
2016. jan. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Mi hárman vagyunk lányok, kb. 10-11 éves koromtól el volt várva, hogy saját magam után elpakoljak, én tartsak rendet a szobámban, és amikor már mindhárman legalább 10 évesek voltunk, akkor együtt kellett minden szombaton kitakarítanunk a házat. Mosogatás magunk után mindig elvárt volt, főzésben is be kellett néha segíteni. 15-16 éves korunk óta elvárt, hogy tudjunk mosni, vasalni.
2016. jan. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
37%
Nem, takarítónőnk van.
2016. jan. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!