Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, főleg lányok! To...

Kamaszok, főleg lányok! To szoktatok otthon házimunkát végezni?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, hogy másoknál hogy van ez :)

2016. jan. 31. 12:52
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
100%

Tökre bírom ezeket a lepontozásokat. (Most engem is lefognak, de nem baj, legalább látni fogom, hogy mekkora az értelmiség aránya ezen az oldalon.)


Amúgy miért írtad a kérdésbe, hogy "főleg lányok"? Pff... 😒


A kérdésre válaszolva: a testvéremmel együtt nekünk volt a feladatunk a porszívózás, fűnyírás, és az emeleti szobák kitakarítása. Természetesen fele-fele, ugyanakkora arányban elosztva, nem nem alapján.


20/F

2016. febr. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
#21 Azért írtam bele, mert kíváncsi voltam, hogy a hozzám hasonló korú LÁNYOK miben segítenek otthon :)
2016. febr. 11. 10:27
 23/25 anonim ***** válasza:
Persze. Szoktam mosogatni takarítani kutyának enni inni adok ruhát türögetek ilyesmiket. Persze ezt nem végzem el minden nap hanem minden nap ezek kozul valamit megcsinalok
2017. máj. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Bocs, de miaz, hogy ,,foleg lanyok"??? Marmint egy normalis haztartasban MINDENKI egyenloen kap feladatokat. Meg nem kell igy sztereotipiazgatni, hogy anya foz es takarit apa meg este hazaer a munkabol. Nalunk pl apa jobban foz mert regen foszakacs volt. Anya&en takaritunk de apa is szokott ha egyedul hagyjuk par napra. Nagymama a nagybatyamat ugy nevelte, hogy sajat magat eltartja, mos, takarit, nala igenyesebb (higeniailag) ferfival meg nem talalkoztam. Ugyhogy sztem fogalmazd at a kerdest.

Egyebkent igen, mindig megcsinalom amit kernek (sepregetes felmosas teregetes)

2017. jún. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Mi a baj azzal hogy a kérdezőt az érdekli hogy a LÁNYOKit segítenek otthon???
2017. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!