Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Folyton zavar a testvérem, ha...

Folyton zavar a testvérem, ha náunk van a barátom. Hogyan oldjuk meg a helyzetet?

Figyelt kérdés
13 éves a testvérem, és szerintem normális, hogy kezdi érdekelni őt a szerelem, meg kiváncsi. A barátom ahogy belépik az ajtón, a testvérem már közeledk hozzá, majdnem hogy ölelgeti. Elkezdi mesélni az iskolai dolgait, ha a barátommal beszélek, közbevág a szavunkba, és kezdi előről a mondanivalóját. Bármire képes, hogy a figyelem központjába kerüljön. Anyumék többszor is rászóltak, hogy hagyjon minket, de csak folytatja. Ha a szobamba megyünk, a testvérem bejön utánunk (máskor nem szokott a szobámba jönni). Ha kimegy a szobámból, akkor 10 percenként jön vissza, vagy az ajtóban hallgatózik és nyitogatja. Ha felkacagunk valamin, akkor is bejön, és nem lehet tőle szabadulni. A barátomat eleinte ez nem zavarta, de már kezdi unni. A testvéremre többször is rákiáltottam, hogy fejezze be, volt egy időszak, hogy "nem szereztem tudomást a jelenlétéről" csak azért, hogy fejezze be, de sajnos egyik módszer se sikerült. Mit tegyek? Anyuméknak se fogad szót. A testvérem 13 éves lany, a barátommal 20 évesek vagyunk
2016. márc. 21. 18:02
1 2
 11/12 Budai Sanyi válasza:
59%
MACSÉTÁVAL
2016. márc. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
21%
Farok hiánya van a tesódnak.Hagyd kettesben a barátoddal egy kicsit.
2016. júl. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!