Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit tennétek, ha egy...

Szülők! Mit tennétek, ha egy ilyen szituációban látnátok a 13 éves lányotokat?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel a lányom megkérdezte,hogy elmehet-e a barátnőivel pizzázni,beszélgetni a városba,amire igen-t mondtam.Erre mit ad a sors,jövök haza munkából,és a buszablakból láttam,ahogy a lányom épp csókolózik egy fiúval.Nem volt jó érzés így látni,de nem is ez aggaszt a legjobban,mert már kezd benne lenni a korban,hanem az,hogy hazudott nekem!Már fel lett világosítva,beszéltünk vele ilyesmiről,és mondtam neki,hogy Én,és az Apja megengedjük,hogy legyen barátja,csak kettő kérésünk volt:mondja meg,ha vele akar találkozni,ne vezessen félre minket és egy idő után,mikor már mélyebb a kapcsolatuk,mutassa be nekünk.Hát ez nem így történt!

Most teljesen tanácstalan vagyok,hogy mit tegyek.Ha a ti ilyen korú lányotokkal történt volna ilyen,mit tennétek?


2016. jún. 20. 19:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
ÉN elmondanám, hogy tudok róla, és azt is, hogy nem haragszom, de legközelebb monda el.
2016. jún. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
nem volt teljesen őszinte,de lehet első-második randi volt még csupán.Én nem fülelném le egyenlőre,még várnék,aztán ha hetekig nem történik semmi,akkor rákérdeznék.
2016. jún. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%

Én is elmondanám neki, hogy tudok róla.

De azért valami csak nem stimmelhet köztetek, vagy a kommunikációtokban, ha mégsem mondta el, az engedélyetek ellenére.

Lehet, hogy nem találja az alkalmat a beszélgetésre? Vagy nem komoly? Én sem jártam mindenkivel, akivel csókolóztam...

2016. jún. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
31%

Én elmondanám hogy láttam, és tudom hogy hazudott, valamint hogy csalódtam benne, amiért engedtem, de mégsem tartotta magát az egyszerű kérésemhez, és ezentúl máshogyan fogok hozzáállni.


Itt nem arról volt szó hogy tiltjátok, mert nem,itt csakis ő a hibás amiért hazudott.

2016. jún. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
A legtöbb tini nem mondja el az első csókot a szüleinek, ebben biztos vagyok, és szerintem valamilyen szinten el is lehet ezt fogadni. Hiszen nagyon tapasztalatlan, se nem nő, se nem kislány, ebben a korban még elég bizonytalanok. Ha elmondod neki akkor beszélgessetek a témával kapcsolatban. Arról hogy miről is szól egy párkapcsolat.
2016. jún. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Kedves négyes, ezzel egy életre elbuknád a lányodat-és nem az ő hibája lenne. Kérdező, ne ess neki, inkább csinálj vmi közös programot, csak ti ketten, és adj neki alkalmat, hogy elmondhassa. Beszélgessetek sokmindenről, hátha előjön belőle magától is. Ha nem mondaná el, én elmondanám, hogy láttam, és nem haragszom, csak nem értem, miért nem mondta meg, hogy van egy fiú... és megkérdezném, hogy bízik-e bennem annyira, hogy legközelebb ezt megbeszélhessük, vagy szeretné-e, hogy változtassunk vmin. A kettőtök kapcsolatát most tudod jó mederbe terelni, ha előállsz a csalódással, csak rosszabb lesz.
2016. jún. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
25%
utolsó miért is? Tán még dicsérjem is meg azért amiért hazudott? és ha történne vele valami én meg nyugodt lennék mert azt hinném a barátaival van? Én igen is megmondanám neki hogy mást vártam tőle én nem így neveltem, és nem ez volt megbeszélve. Ha ő nem tartja be a játékszabályokat én se fogom.
2016. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
én rákérdeznék... és elmondanám, hogy nyugodtan bízhat bennem, beszélgetnénk arról, hogy miért nem mondta el... elmondanám, hogy én is csináltam annó ilyet, és megértem ( esetleg az-e az oka, amiért annó én tettem, hogy nem akartam olyan fiúról feleslegesen beszélni, akivel még egyáltalán nem biztos, hogy komolyan gondoljuk)
2016. jún. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%
Nézd, ha ti diktatúrában éltek, akkor teljesen jó, amit csinálsz-csak ne csodálkozz rajta, ha legközelebb sem szól egy szót sem, vagy évek múlva feléd sem néz. Szubjektív vélemény, lehet egyébként szuperanyu vagy, és a te lányodnál ez válik be, nálam biztosan semmire nem mentél volna vele. Mi máshogy oldjuk meg a problémákat, ennyi.
2016. jún. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem csinalt semmi rosszat, es sztem nem fer egy kamaszt arra kenyszeriteni, hogy ilyesmit elmondjon, ha nem akar. En sem mondtam el anyamnak ugyennyi idosen az elso 'fiumat' pedig jo volt a kapcsolatunk akkor is meg most is. De o az anyam, nem a baratnom es ez igy is van rendjen. Beken kell hagyni, es bizni benne, hogy egesz eddig jol neveltetek es hozzatok fordulna ha kerdese, gondja lenne.
2016. jún. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!