Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit tennétek, ha egy...

Szülők! Mit tennétek, ha egy ilyen szituációban látnátok a 13 éves lányotokat?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel a lányom megkérdezte,hogy elmehet-e a barátnőivel pizzázni,beszélgetni a városba,amire igen-t mondtam.Erre mit ad a sors,jövök haza munkából,és a buszablakból láttam,ahogy a lányom épp csókolózik egy fiúval.Nem volt jó érzés így látni,de nem is ez aggaszt a legjobban,mert már kezd benne lenni a korban,hanem az,hogy hazudott nekem!Már fel lett világosítva,beszéltünk vele ilyesmiről,és mondtam neki,hogy Én,és az Apja megengedjük,hogy legyen barátja,csak kettő kérésünk volt:mondja meg,ha vele akar találkozni,ne vezessen félre minket és egy idő után,mikor már mélyebb a kapcsolatuk,mutassa be nekünk.Hát ez nem így történt!

Most teljesen tanácstalan vagyok,hogy mit tegyek.Ha a ti ilyen korú lányotokkal történt volna ilyen,mit tennétek?


2016. jún. 20. 19:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
17%
utolsó, jó, de akkor ugye ezek szerint az se fer hogy a szülőtől elvárja a kamasz az őszinteséget? Mert ennek oda-vissza kell működnie. És nem csinált semmi rosszat? HAZUDOTT az anyja szemébe. ha neked ez nem rossz az a szíved joga... gondolom akkor neked se esik rosszul ha a te szemedbe hazudik a szívedhez legközelebb álló személy.
2016. jún. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
92%
Mi van akkor ha a lány nem hazudott? Tényleg pizzázni volt a barátnõjével, ott futott össze a srâccal, akivel esetleg régóta tetszenek egymásnak?!
2016. jún. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
9%

Engem anno amikor hazugságon kaptak csak rávezettek arra hogy magamnak mondok ellent.szoval egyik mondatom üti a másikat.es csak egy lesütött szemet/tekintetet kaptam.sem lelki ömlengést sem letolást ami abban a korban abszolut nem is hiányzott volna.később megertettem milyen csunya dolog a szülői bizalmat kihasználni.es bűntudat van.de ehhez érni kell.

Szerintem igy volt helyes.legalábbis nekem a hátam közepére nem hiányzitt volna nagybeszélgetés a szüleimmel a padikrol kamaszon.

2016. jún. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

*nem hiányzott volna

pasikrol

2016. jún. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
56%
11, alattad a valasz. Es a lany kamasz, nem kisgyerek. Ha ratelepszel, ha kenyszerited, hogy beszamoljon a szerelmi eleterol, ha erkolcsi kategoriat csinalsz abbol, hogy titkai vannak - miert ne lehetnenek - azzal csak azt ered el, hogy maskor majd jobban elbujik, ha rajon a smarolhatnek. Magad kenyszerited ra, hogy hazudjon. Hagyd elni es legyel ott neki. Mondom, ebben a korban jobbara mar csak bizhatsz benne, hogy eddig tobbe-kevesbe jol tetted a dolgod.
2016. jún. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
30%
szóval ne csináljak semmit ha hazudik de legyek ott ha nyűgje van? Én nagyot csalódnék a gyerekemben ha hazudozik. Meg itt nem azzal van a legfőbb baj, hanem az anyja lefektette a játékszabályokat, mi kell ahhoz hogy mehessen, és a lányka megszegte. Nem tiltották a fiúzástól, szabad volt neki mégis hazudott. Arra még senki nem válaszolt, hogy ha a lánytól nem várjátok el az őszinteséget meg a szabályok betartását, akkor ugye a szülőtől se?
2016. jún. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
49%
Biztos atsiklottal folotte, elofordul. Nem biztos, hogy hazudott. Konnyen lehet, hogy tenyleg volt pizzazni. Meg lehet kerdezni tole, gondolom, 13 ev alatt kialakult valamifele beszelgeteskultura szulo es gyerek kozott, ugyhogy ez nem lehet gond. En eleg szigoru szulo vagy de kamasz gyereknel ennel nagyobb egbekito bun sose tortenjen.
2016. jún. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
94%

nekem 16 évesen volt az első csókom és kapcsolatom. nem mertem elmondani otthon, mert egyszerűen úgy éreztem sosem jön ki rá a lépés,vártam,hogy rákérdezzenek majd.

utólag látom,hogy hülyeség. de lehet ő is így gondolkozik. próbálj rákérdezni,hogy tetszik -e neki valaki, mi a helyzet a fiúkkal stb?

2016. jún. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
53%
Nem hiszem hogy átvert. Sokkal valószínübb hogy elmentek pizzázni és így alakult. Senki sem úgy megy el otthonról h most bizony kavarni fog valakivel.
2016. jún. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
3%
Én elvből nem engedném h legyen vkije 18 éves koráig
2016. jún. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!