Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit tennétek, ha egy...

Szülők! Mit tennétek, ha egy ilyen szituációban látnátok a 13 éves lányotokat?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel a lányom megkérdezte,hogy elmehet-e a barátnőivel pizzázni,beszélgetni a városba,amire igen-t mondtam.Erre mit ad a sors,jövök haza munkából,és a buszablakból láttam,ahogy a lányom épp csókolózik egy fiúval.Nem volt jó érzés így látni,de nem is ez aggaszt a legjobban,mert már kezd benne lenni a korban,hanem az,hogy hazudott nekem!Már fel lett világosítva,beszéltünk vele ilyesmiről,és mondtam neki,hogy Én,és az Apja megengedjük,hogy legyen barátja,csak kettő kérésünk volt:mondja meg,ha vele akar találkozni,ne vezessen félre minket és egy idő után,mikor már mélyebb a kapcsolatuk,mutassa be nekünk.Hát ez nem így történt!

Most teljesen tanácstalan vagyok,hogy mit tegyek.Ha a ti ilyen korú lányotokkal történt volna ilyen,mit tennétek?


2016. jún. 20. 19:57
1 2 3
 21/22 Alien93 válasza:

Beszélnék vele hogy hazudni nem helyes, és nem szólnék hozzá.

Ha eltiltod, az csak rosszabb lesz.

2016. júl. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Bár már egész sok válasz érkezett, szerintem a legtöbb szintén anyukáktól. Szinte biztos vagyok benne, hogy a lányod nem azért nem mondta el, mert élvezi ha hazudozhat neked, szimplán csak nem tudja hogy kezdjen hozzá ehhez a beszélgetéshez + még ő sem igazán tudja, mi lesz ebből.:) Ne hozd fel szerintem, előbb-utóbb Úgyis beavat. 16L
2016. júl. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!