Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukám nem enged el sehova...

Anyukám nem enged el sehova mert "még kicsi vagyok" 12/F Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tavaly még nyár előtt (2015)-ben egyik haverommal suliból gyalog hazajöttünk hozzám. Az anyukámnak dolga volt és nem mert minket otthon hagyni elvitt magával oké. Majd pár hónap múlva megtetszett egy lány akit az unokatesóm által ismertem meg. Elakartam vele menni találkozni. El is engedett de úgy, hogy bevisz a városba. Rendben ebbe beletörődtem. Azt hittem, hogy úgy lesz, hogy bevisz hazamegy kész. Ha hívom jön értem. Nem így lett mert ott mászkált. Elég kínos volt.

Eltelt egy év szinte sehova se mehettem. Itt a nyár, jó lenne menni városba meg ilyenek de nem enged sehova. Csak nézem facen, h sok 11-12-13 stb rakják fela közös képeket és tök szar érzés, hogy ők mehetnek, én meg nem. Már többször leültem vele megbeszélni de soha nem enged el sehova..Szerintetek ez már beteges féltés? És olyanokkal kiméljetek h még túl kicsi vagyok mert egyeltalán nem. Előre is köszi. :D



2016. júl. 29. 10:22
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
10 évesen egyedül jártam úszni. 12 évesen már simán bementem a belvárosba könyvet venni, vagy más dolgaimat intézni, és nem a plázában ültem egész nap. Ettől lesz az ember önálló és nem attól hogy a szülei kézenfogva viszik a suliba még 14 évesen is! Kérdező, nem tudom mit csinálj, engem nem zártak be a szüleim a lakásba. Anyukádnak az tetszene hogy mindig otthon ülj? Nyaggasd sokat. Mindenhova vitesd el magad, mondd neki azt, hogy el is várod tőle hogy mindenhova elvigyen, fogja a kezed. Ha mentek valahova mindenért nyafogj, szomjas vagy, éhes vagy, legyél kovetelődző. Találj ki olyan programokat amik unalmasak, amiket anyukád nem szeret, és követeld ki, hogy neki ott kelljen lennie. Lényeg, hogy elérd, hogy örüljön ha nem kell valahova végre elkisérnie.
2016. aug. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

5, egy 12 éves gyerek már nem kisgyerek, hanem kamasz. Már ki is veri. De sehol nem irta, hogy férfi. És attól mert 12 még nem kell lekezelni, bár te biztosan élvezted, amikor veled ennyi idősen igy beszéltek a felnőttek

12 évesen a magyar törvények szerint nem is dolgozhat.

2016. aug. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Szerintem jól teszi. Sok veszélytől és csalódástól óv meg. Ha több önállóságot akarsz, kérd meg hogy engedjen el sportolni, akkor fogsz edzőtáborokba is menni, szülők nélkül. Középiskolába pedig koliba menj. De az hogy 12 évesen nem akar elengedni egyedül, az szerintem nagyon jó.
2016. aug. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nem egészséges hozzáállás.
2016. aug. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Ne izgulj. :D 16 éves lány vagyok, nemsokára találkozom a 17 éves barátommal, de mivel messze van vonattal kell menni és nem egyedül megyek majd hozzá, mi elleszünk és a közelben ( kb.50-70 m ) lesz a kísérőm.

De majd úgyis változik ez. :)

2016. aug. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!