Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megvegyük-e (engedjük-e) a...

Megvegyük-e (engedjük-e) a magassarkú cipőt a 15 éves lányunknak? Kérek véleményeket, igen, nem, miért, vagyis indoklással.

Figyelt kérdés

Színház ürügyén, de gyakorlatilag iskolába járáshoz is szeretne a lányunk alkalmibb jellegű magassarkú cipőt (nem tűsarkú)

Anyja engedné, én úgy érzem ez az életkorához, termetéhez, kisugárzásához egyelőre egyszerűen nem passzol, túl kihívónak is érzem, stb. Osztálytársai páran hordanak ilyet, szeretne közéjük tartozni, és persze próbálgatni magát, mint felnőtt nő.

Engedjük, támogassuk, vagy ne ezt a törekvését, vágyát?

Alacsony termetű, értelmes, tudatos sportos lány, lovagol, tíz évig tornázott, stb.


2016. szept. 9. 21:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bokatörő, tűsarkú, akkor mi lehet a probléma?
2016. szept. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek, úgy döntöttem megengedem a cipőt a kisasszonynak, annak dacára, hogy alapvetően nem változott a véleményem, illetve az érzéseim a kérdéssel kapcsolatban. Néha nem könnyű az apaszerep... : )
2016. szept. 9. 22:31
 13/24 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező nagyon aranyos amit írtál!☺☺☺ De azért készülj fel, hogy a cipőkérdés még csak a jéghegy csúcsa...csak rosszabb lesz.Kitartást!😉
2016. szept. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem az első nap után úgy fog fájni a lába hogy utána évekig hanyagolni fogja.
2016. szept. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
22%

Én nem

Szerintem felesleges ennyi idős gyereknek magassarkút hordania

Majd 17-18 éves korában

2016. szept. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem jól döntöttél. Az én szüleimnek is feladtam a leckét ennyi idősen, amikor színes meg felnyírt hajat akartam és nem fogadtam el a nemet válaszként (újra és újra felhoztam a témát). Megengedték viszonylag hamar, a végefelé még anyukám is festette a hajam :) Aztán meguntam, kinőttem, most ugyanolyan barna a hajam mint volt, frufruval. De hálás vagyok, hogy még gyerekként engedtek kísérletezni ezekkel, és nem most jön elő, hogy Hű, de kipróbálnám.


Nagyon aranyos, amit írtál, szerintem nagyon jó apa vagy, a következő pár évben az lesz a kihívásod, hogy megtaláld az egyensúlyt a jófejség és a féltés között. De ha ez megnyugtat, szerintem az első magassarkúban eltöltött nap után beteszi a szekrény aljára és akkor veszi elő, amikor elfelejti, mennyire fájt benne a lába. :) És ha a lányod elfogad egy tanácsot így anonim, nézzen szét a magassarkú bokacsizmák között, pl. a H and M oldalán, azok viszonylag kényelmesek és nagyon nőiesek, farmerrel és egy blézerrel is elegánsan hatnak, valamint ha jön a rossz idő sem kell eltenni őket. :)

2016. szept. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
37%

De aranyos vagy,kerdezo:)

Egy magassarku nem a vilag vege,nekem ennyi idosen kek hajam es piercingem is volt. Most pedig ujra szoke vagyok,illetve csak egy szolid fulpiercingem van mar.

2016. szept. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
84%
Hát nem tudom, de ha nekem 15 éves koromban apám bele akart volna szólni, hogy milyen cipőt hordhatok, nagyot nevettem volna...
2016. szept. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
50%
Én 14 évesen már felvettem alkalmanként magassarkút, és a lányomnak is megengedném. Mondjuk szerintem suliban elég vicces.
2016. szept. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
14%
Aki lepontozott, értékelném, ha elmondaná az okát. :)
2016. szept. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!