Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megvegyük-e (engedjük-e) a...

Megvegyük-e (engedjük-e) a magassarkú cipőt a 15 éves lányunknak? Kérek véleményeket, igen, nem, miért, vagyis indoklással.

Figyelt kérdés

Színház ürügyén, de gyakorlatilag iskolába járáshoz is szeretne a lányunk alkalmibb jellegű magassarkú cipőt (nem tűsarkú)

Anyja engedné, én úgy érzem ez az életkorához, termetéhez, kisugárzásához egyelőre egyszerűen nem passzol, túl kihívónak is érzem, stb. Osztálytársai páran hordanak ilyet, szeretne közéjük tartozni, és persze próbálgatni magát, mint felnőtt nő.

Engedjük, támogassuk, vagy ne ezt a törekvését, vágyát?

Alacsony termetű, értelmes, tudatos sportos lány, lovagol, tíz évig tornázott, stb.


2016. szept. 9. 21:23
1 2 3
 21/24 KiaraPro ***** válasza:
0%
Hat latom el fog terni a velemenyem, de erdemes korulnezni a mai tinik kozott, es a mai nagymamak kozott is. En nem nem engednem a magassarkut, hanem csak mondanam a leanyzonak, hogy jol gondolja at. Nem nagyon latok olyan lanyokat, akiknek ne lenne sulyos bokasullyedese, es egyeb ortopediai panaszai, es a nagymamak kozott sem latok tul sok olyat, akinek ne lennenek hasonlo gondjaik, csak mar sulyos verzioban (ortoped osztalyon voltam apolo, es vegigneztem par mamit, akik mar jarni sem tudtak, es mindegyik nagyon megbanta a magassarkuzast.) En nem azt mondom h tiltsd meg, alkalmankent nagyon csini, de eletvitel szeruen a laba egeszsege miatt nem ajanlanam. En is koran kezdtem hordani, es mar most nagyon megbantam. (30 vagyok) Szerencsere fiam lesz :)
2016. szept. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
16%
Rendszeresen használni nem túl okos dolog.
2016. szept. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én 14 éves koromtól magassarkúban jártam. Mindkét lábamon óriási bütyök, már csak edzőcipőt tudok felvenni 40 évesen. Persze ehhez hajlam is kell, ismerek olyat, akinek még a papucsa is magassarkú, mégis gyönyörű a lába. Ennek ellenére bizonyítottan nem egészséges dolog. Alkalmanként lehet, de mindennapi használatra semmiképp sem. Ha nem érti meg, mutass egy-két fotót a neten bütykös lábú nőkről.
2016. szept. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok, annyira orulok, hogy igy szaoultok es biztattok, ez nagyon jo erzes es igazi segitseg :)

Bokacsizma lett egyebkent a dolog "vege", igazan jol all a laban, nem billeg amikor jar benne, es nem is olyan veszes a sarka, kb 5-6cm lehet.

Igazabol ezen a mostani helyzeten keresztul kell megelnem, hogy a kisasszony (tripla skorpio) konkretan felnott korba lepett. Es mivel kulon elunk, bar nap mint nap talalkozunk, megis en ilyen "etapokban" veszek eszre uj es uj eletszakaszokat csak. Mondjuk ebben az is benne van, hogy az exem nem beszedes fajta, vagyis ha valamit szeretnek tudni, azt a lanyoktol kell kerdezzem (ket leanyzo) es veluk is kell elrendeznem.

Szoval a tusarku - egyelore - meguszva. Helyette van egy vegtelenulszupercsini bokacsizma. :) (elfogult ugye a szomszed, eeeeen nem!) :)))


Koszonom a valaszaitokat, es ez az elso ilyen jellegu kerdesem volt, de ezentul Hozzatok fogok fordulni, mert kiralynok (kiralyok) vagytok!!! :)


Legyetek rosszak! Vagy jok! Es koszonom megegyszer!!! :)

2016. szept. 12. 09:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!