Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mikor engednétek el a kamasz...

Mikor engednétek el a kamasz lányotokat bulizni? Én szivem szerint soha de mégis meddig lehet húzni halasztani?

Figyelt kérdés
2016. okt. 22. 10:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
9%
Nem mindenki igényli a bulizást. Sem én, sem a szüleim nem voltak soha. Másképp is lehet szórakozni, nemcsak diszkóban, kocsmában. Szinte mindenki piál, hány, dug. Kösz nem kérek belőle.
2016. okt. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
47%
Sose voltam igazi buliban talán, max ismerős házibuliján, talán először 16 évesen mentem ilyesmire, akkor éjfélre kellett hazamennem, egyébként általában úgy engedtek el hogy ha valaki volt velem, ismerősnél maradhattam éjszakára is, mostmár bármikor bárhova, de jobban örülnek ha nem egyedül megyek.
2016. okt. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha hülye akkor nem engedném el. Ha megvan a magához való esze akkor igen. Te ismered.
2016. okt. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én 33vagyok a lányom 13,persze nem kérte még hogy elmehessen,egyenlőre este 8óra a maximum :) nyári szünetben viszont már 14.lesz és tartok tőle hogy feszegetni fogja a határokat :D nem akarom most még engedni nyilvános helyre,köszönöm mindenkinek :)
2016. okt. 23. 12:02
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kilencedikes lettem akkor mentem el először a középiskolás barátnőkkel. Emlékszem hogy az első alkalomkor 14 voltam csak, de ősszel már betöltöttem a 15-öt. Havonta egyszer volt nagyobb ilyen buli, de éjfélre, 1-re otthon kellett lenni, utána ez persze kitolódott. De alapvetően megbíztam bennem a szüleim.

Szívem szerint én is középiskolás korában szeretném majd engedni a gyerekem. Szerintem onnantol kezdve aktuális a dolog.

2016. okt. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen engedtek el először házibuliba, 16 évesen voltam először "rendes" bulihelyen. Persze csak olyan társasággal mehettem, akiket a szüleim ismertek.
2016. okt. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
15. ismerem azokat akikkel megy,és szüleikkell is megvan a com.
2016. okt. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!