Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti beengednétek a budapesti...

Ti beengednétek a budapesti Árkádba a 13 éves lányotokat?

Figyelt kérdés
Van egy 13 éves lányom, megbízható gyerek, es 3-4 osztálytársnőjével szeretne bemenni. Ti elengednétek?
2016. okt. 26. 12:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%

Nem értem hogy merül fel ez a kérdés. A sarki boltba se engeded el? Iskolába is te kíséred?

Persze hogy elengedném az árkádba, mért szerinted mi történik az árkádban, ami nem való egy 13 éves lánynak?

2016. okt. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem nagyon értem hogy miért merült fel ilyen kérdés.
2016. okt. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
30%
Nem biztos.
2016. okt. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
96%
Persze, hogy elengedném. 13 évesen már nem csecsemő.
2016. okt. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
96%

igen.

nyilván feltöltött telefonnal engedném el és mondanám,hogy hagyjon pénzt a hazaútra is..stb. de ezek alap dolgok .

engedd el szerintem.

sokan 13-14 évesen lesznek kolisok és több átszállással mennek minden hétvégén oda-vissza. érdekes mód ők mindig életképesebbek lesznek, mint akiket anyuci szoknyája mellől nem engedtek el 16-17 évesen sem.

engedd.

2016. nov. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
95%

én elengedném

az én lányom is 13 éves,igaz mi Budapesten lakunk de elég messze az Árkádtól

az én lányom csak egy barátnőjével ment és este hétre már otthon volt

gondolom lesz nála (vagy a társaságból valakinél) telefon,szóval ha bármi van el tud érni

2016. nov. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!