Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? A 18 éves lányomna...

Mit tegyek? A 18 éves lányomnak 35 éves barátja van!

Figyelt kérdés
Egyáltalán hogy képes egy ilyen idős férfi egy kislánnyal együtt lenni?Először láttam őket együtt ma mutatta be nekünk és nagyon nem tetszik. Most mit tegyek?Normális az ilyen?

2016. okt. 30. 23:20
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

de 18 évesen gyerek max ha család háztartást tart fenn ás van munkája akk nem

tipikus sugardaddy féle párkapcsolat ez ahogy nézem.

2016. nov. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az a lényeg hogy a 18 éves gyerek e vagy nem nem gyerek, hanem az hogy melyik milyen életszakaszban van. Egy 40 felé ballagó emberke jó esetben már házas, de legalábbis komoly kapcsolatban együtt él egy nővel...na persze van aki 18 éves iskolás lányokat hajkurászik...szerintem ez minden csak nem normális. Milyen értelmi szinten van az ilyen? Mik az elképzelései? Ha vannak egyáltalán olyanjai...
2016. nov. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 Orfeus ***** válasza:
42%

Szerinted mit akar a naív lányodtól a 35 éves pali, embert? Szépen megvágja, használja egy ideig, aztán kapufa. Aki azt mondja hogy nem így van az vagy 40-50 éves öreg aki csorgatja a nyálát. Vagy nő, aki szintén az idősebb, persze komolyabb és pénzesebb palikhoz vonzódik, vagy egy ismerőse. Ennyi a képlet.


Mondom ezt 23 évesen, átlag többszörösét keresve. És még jól is nézek ki :O Durva mi?


Nálunk mindig ez volt suliba, mindig az idősebb kellett, ő tudta furikázni, ide vinni oda vinni, azt hitték h komolyabb stb, pedig egyáltalán nem így van, csak a friss punc* kell neki, ennyi a képlet, sajánlom.


Bár egy jó 10 év múlva én is kihasználnám a helyzetet, csak addigra 11 éves lesz a fiam :D

2016. nov. 15. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
63%
kivánj nekik szerencsét...
2016. nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
39%
Én ismertem már 14 éves felnőtt, éretten gondolkozó nőt, de épp úgy 28 éves óvodást.
2020. aug. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
4 éve történt, most mi a helyzet?
2020. aug. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!