Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? A 18 éves lányomna...

Mit tegyek? A 18 éves lányomnak 35 éves barátja van!

Figyelt kérdés
Egyáltalán hogy képes egy ilyen idős férfi egy kislánnyal együtt lenni?Először láttam őket együtt ma mutatta be nekünk és nagyon nem tetszik. Most mit tegyek?Normális az ilyen?

2016. okt. 30. 23:20
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
81%
Nincs azzal probléma,ha a 18 éves lány 30 év körüli pasit keresgél.Inkább fordítva van a gond.Én azt nem értem,hogy mégis mit tud nyújtani a szexen kívü egy 18 éves lány a pasinak?Mert semmi,de semmi élettapasztalata nincs,főzni max.egy tojásrántottát tud,fizetése nincs,mert iskolába jár,felállított értékrendje,egzisztenciája nincs,stb.Annak a pasinak,akinek már házasnak,apának kellene lennie a kora szerint,az agyával van valami probléma,ha ilyen kislányok után futkos.Egy komoly nőnél nyílván nincs esélye.
2016. okt. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
68%

főzni max.egy tojásrántottát tud,fizetése nincs,mert iskolába jár,


???

Bocs, de az én lányom másodéves, heti 20 órában dolgozik, munkaviszonyos, nettó 90 körül kap, más ennyiből családot tart el. És süt, főz, egyedül látja el magát albérletben. Ne általánosíts, mert én pont azt látom a barátainál is, hogy ritka önállóak a lányok.

2016. okt. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
89%

Bocsi en 19vagyok... levelezon tanulok tovabb, es hetI 4-5napot dolgozom 18oraban.

158.ezret keresek. Fozni tudok Anyu megtanitott.. szval akinek egy 18eves lanyrol olyan szintu velemenye van mint amilyen en pl 12evesen voltam az ne adjon mar tanacsot...

2016. okt. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
36%

Látom a többséget lepontozta a sok klimaxos.


Az én párom 13 évvel idősebb nálam, több, mint egy éve együtt vagyunk, én dolgozok, ő főz nekem, volt, hogy olyan helyen dolgoztam, ahol nem volt büfé, de tudta, mikor van szünetem, és hozott nekem ebédet, bemutatott a testvéreinek, unokahúgainak/öccseinek (mármint aki itt van, külföldön élünk meg ismerkedtünk meg), meg jól bánik velem, boldogok vagyunk.


A korosztályom milyen? Kapcsolat? Nem. Érzelmek? Nem. Romantika? Nem. Dugâs? Igen.

Hát csinálja, akinek kedve van. Én már felnőttem, nekem nem ez kell, nem 18-20 vagyok már.


26N

2016. okt. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem sem a 18 évesek életképességevel van gond, hanem az érzelmeik és önmaguk kiteljesedésével. Ezt jelenti az élettapasztalat, egy 14 éves is tud főzni 16 évesen meg lehet raktáros, ezek semmit nem számítanak.


Egyszerűen nem ismerhet meg annyi embert, annyi különböző helyzetet, ilyen rövid idő alatt, mint egy 35 éves. Felszínesek még a legmélyebb érzéseik is, de nem tehetnek róla.


Egyébként egy 40 körüli férfi lazán elvenné a 18éves szerelmes kiscsajt, hogy a következő 20 évben is jó csajt tudjon dugni magához képest.


Én ugyan csak 9 évvel idősebb férfival jártam egy évet 18évesen, de 26évesen úgy gondolom, hogy nem szerethetett, hiszen nem volt személyiségem. Egy voltam a kedves, aranyos, naiv lányok sorából. Ettől függetlenül nem ártott nekem, én szakítottam, szóval szerintem ritkán van belőle komoly gond. Engem el akart venni a srác, nekem itt jött meg az eszem.


Persze ismeretségi körben is van, aki hozzáment az apja korabeli férfihoz.


Én úgy látom, azok jobban járnak, akiknek tönkremegy a kapcsolatuk és nem akarnak bizonyítanj a világnak, hogy jól választottak.


Amivel tudod rombolni a kapcsolatot:

Beszélgess a lányoddal a jövőbeli életükről, vond be a férfit a házkörüli munkákba, és próbáld nem feltűnően családtagként kezelni és hozd szóba sokszor a jövőbeli terveket, házasság, gyerek.


Vagy a pasit ijeszted így el, vagy a lányod fog kiábrándulni a "komoly" kapcsolatokból egy időre.

2016. okt. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Hát pénzben elég rendesen duskál a férfi
2016. okt. 31. 14:03
 27/36 anonim ***** válasza:
67%

Amikor 18 voltam nekem is volt egy 20 évvel idősebb párom (már biztos egy mondat után le leszek pontozva :D)


Csak én el sem mondtam a szüleimnek, mert tudtam hogy kiakadnának. Persze amikor kiderült akkor volt is balhé, tiltás, kiabálás, amit én teljesen meg is értek. Nem voltam őszinte hozzájuk, és egy ilyen infó hallatán én is kiakadnék ha a gyerekemről lenne szó. De hát fiatalság bolondság, utólag már máshogy lát az ember mindent.


végül nem hagytam magam, és kb 1 év kínlódás vergődés után elfogadták.

Ami az egész sztoriban szomorú, hogy az akkori párom nem tudta felfogni hogy milyen áldozatot hoztam érte ilyen fiatalon,miket kellett otthon átélnem, végighallgatnom, hogy mennyit veszekedtem, sírtam, mennyi álmatlan éjszakám volt. Persze tudom hogy magamnak csináltam a sz-rt, de sokan írják itt hogy egy 35-40 éves már felnőtt, egy 18 éves meg gyerek. Igen ez lenne a normális. de egy 35-40 éves is lehet egy érzelmi nulla! És sajnos az én barátom az volt. Nekem is idő kellett hozzá hogy rájöjjek, de legalább rájöttem. A legrosszabb az volt hogy uszított a családom ellen. Ezért olyan szinten össze voltam már zavarodva, azt se tudtam mit akartam, utólag örülök hogy nem zakkantam meg.


Szóval én a tapasztalataim alapján úgy gondolom hogy nem kell attól félnie egy szülőnek hogy a 18 éves lánya gyereknek számít, mert egy 35 éves sem különb, főleg ha 18 éves csajt választ magának. Így felnőtt fejjel már fogalmam sincs hogy mit akart akkor tőlem a férfi, szerintem egy 25-35 éves nőnél nincs is vonzóbb.

Nem kell megkövezni mert ezt írtam, persze vannak kivételek! Ez csak az amit én tapasztaltam. Aki boldog házasságban él és sok korkülönbséggel nem ítélem el, legyenek boldogok!


Szóval nekem nagyjából 2 évig tartott ez a téma az életemben. Végül én szakítottam. Néha még mindig úgy gondolok rá vissza hogy miért voltam ilyen hülye? néha meg úgy hogy örülök neki hogy ennyi idősen legalább sikerült tanulnom a saját hülyeségemből.


Amit tanácsolni tudok hogy próbálj beszélni a lányoddal, miért ezzel a férfivel van, mi tetszik neki benne stb... Hogy te is tudjál meg valamit róla.

Egyébként meg mivel a lányod már nem kisgyerek, úgyis azt fogja csinálni amit szeretne. jobb esetben 1-2 év után ő is rájön hogy nem a korosztályának való élet az amibe csöppent. De sosem lehet tudni. Ez az egy biztos hogy úgyis a lányod fog dönteni, tehát ha teheted ne erőltess rá semmit sem.

2016. okt. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Nekem volt barátom volt ennyi idős. Azért jöhetett velem össze, mert agyilag kb 18 éves szinten volt. Miután ''túlnőttem'' agyban, kidobtam, mert olyan volt, mint egy kisgyerek. Lehet, h itt is ez a helyzet.

Vagy csak te látod még kislánynak a lányod. Ne tiltsd el tőle, mert így szem előtt vannak.

2016. nov. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

van ilyen, minden osztályban van 1-2 lány akinek 30-as barátja lesz ennyi idősen.

ez van. jó eséllyel elmúlik, de az is lehet együtt maradnak.

szerintem ne nagyon akadékoskodj. az idő úgyis eldönti majd.

én nem tiltogatnék ennyi idős lánytól el senkit. valóban nem teljesen felnőtt még, de már nagykorú, mindenben dönthet, semmihez nem kell már szülői engedély. én tiszteletben tartanám a döntését ,hogy ezzel a pasival van együtt.

2016. nov. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

A 18 éves már nem gyerek...

Először ismerd meg a barátját és csak utánna ítélkezz

Lehet hogy tényleg nem jó hogy járnak és neked lesz igazad,de lehet hogy nagyon jól ki fognak jönni egymással és hosszú kapcsolat lesz belőle

2016. nov. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!