Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? A 18 éves lányomna...

Mit tegyek? A 18 éves lányomnak 35 éves barátja van!

Figyelt kérdés
Egyáltalán hogy képes egy ilyen idős férfi egy kislánnyal együtt lenni?Először láttam őket együtt ma mutatta be nekünk és nagyon nem tetszik. Most mit tegyek?Normális az ilyen?

2016. okt. 30. 23:20
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
65%
Bocs, lassú a netem, nem küldte el és amíg vártam beleírtam még. Végül kétszer küldte el. Előző voltam.
2016. okt. 31. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
68%

A 18 éves NAGYKORÚ. És leginkább azt csinál, amit akar.

Ha veszekedsz emiatt a lányoddal, csak megromlik a viszonyotok. A véleményedet elmondhatod, észérvekkel megindokolhatod a véleményedet, de ne tiltsd, ne veszekedj, mert akár véglegesen is megromolhat a kapcsolatotok a lányoddal.

Szeresd őt, bármi áron, mindenekfelett.

2016. okt. 31. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
34%

Felnőtt a gyereked, el kéne fogadni. 18 évesen nekem is 35 éves párom lett. 5 évig voltunk együtt. Komoly kapcsolat volt. Házat is akartunk venni. Aztán kicsit elbasztam. De mai napig jóben vagyunk, egyik legjobb barátom lett.

Nincs ebben semmi rossz.

2016. okt. 31. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
15%
Sok pénze van a pasinak? 'Az a baj hogy a mai lányok nem tudják mi a szerelem, csak a pénz motiválja Őket! Lásd Vajna Timikét a nagypapával...TISZTELET A KIVÉTELNEK, mert van csal Ők egyre kevesebben vannak!
2016. okt. 31. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
84%
A lányodnak ez imponál. Nem tudsz vele mit kezdeni, nagy eséllyel elég hamar vége lesz a kapcsolatnak, én nem tulajdonítanék neki jelentőséget.
2016. okt. 31. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
54%

Oké, 10, az anyai ösztön ritkán téved mondatot dobd be néha akkor, ha menyek sírnak, hogy az anyós nem bírja őket.


Egy 18 éves jogilag és testileg felnőtt, akkor is, ha tapasztalatlan. Az, hogy kislány, röhejes.

2016. okt. 31. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
7%
mai lányok mind ilyenek kell nekik az idős f@asz pff
2016. okt. 31. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
50%

Szia.

Valoszinuleg lebeszelni nemtudod majd Rola.

Nekem 17evesen volt egy32eves baratom, nemtudtak rola edesanyámèk. Fel evig tartott a dolog vagy kicsit tobb, aztan rajottem meg hat a pasas is h tul idos hozzam.

Tudom nehez, de hagyd ra, amig ugy erzed nem art neki a kapcsolat, orulj h bemutatta sokan ugy mint en kishulyekènt nem mutattam be otthon. Ha piszkalni kezded vele, vagy eltiltod sokkal rosszabb lesz.

26N

2016. okt. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
35%
Nekem sem tetszene,tuti! Milyen a hapsi? Komolyabb beállítottssgú? Különben szerintem,az jó jel,ha hazavitte bemutatni neked. Ha ellenzed,veszekedsz vele,annál édesebb lesz a gyümölcs.
2016. okt. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
41%

Ha a barátnőm szülei így gondolkodtak volna, most nem lenne 3 szép unokájuk meg 3 dédunokájuk... ott 22 év a korkülönbség, a barátnőm férje egy napon született a saját anyósával. Az egyik legjobb házasság az övék, amit ismerek... pedig a pasi már 70 felett, a barátnőm is csak idén 50. És fiatalos, a pasi fiatalodott hozzá, nem fordítva.


Nekem 20 lesz lassan a lányom... éppen a héten voltunk moziban a férjemmel, és azt néztük, milyenek a 20 környéki fiúk... hát, nem lep meg, ha egy kicsit is érettebb, értelmesebb lány inkább 30 körül keresgél. :(

2016. okt. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!