Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Iszonyúan bűntudat...

Mit tegyek? Iszonyúan bűntudatom van!

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, 3 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Minden tökéletes köztünk. Tegnap este elmentünk kicsit kikapcsolódni a legjobb barátnőmmel,és miután hazaértünk bőven volt bennünk pia.Mellesleg mindketten heterók vagyunk és csakis barátként néztünk eddig egymásra. Arra emlékszem hogy egymásnak estünk és lefeküdtümk..ezzel semmi baj megbeszéltük,hogy ez semmi volt és köztünk marad. Viszont egyre inkább úgy érzem hogy nem vagyok heteró és egyre inkabb rá vágyok..viszont képtelen lennék ezt elmondani a barátomnak:( mit tegyek? :(
2016. nov. 12. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Lehet az ujdonsag tetszett az hogy teljesen mas ez mint fiuval. Ha ekte homo lennel arra mar hamarabb rajottel volna szerintem, igy max biszex lehetsz. Csak akkor jossz tisztaba ezzel ha eselyt adsz mindennek es kiderul menet kozben mi ujsag.
2016. nov. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Csináljátok hármasban, a barátod is örülne nekin
2016. nov. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen korban megesik. Én sok lánnyal smároltam 17-20 éves korom között. Nem lettem leszbi.
2016. nov. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ejj, ejj, fiatalító főzetet ittál azóta, picinyem? :P
2016. nov. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van 3 hírem:

1) se te, se ő nem vagytok heterók

2) az, hogy lefekszel a legjobb barátnőddel, az nem "semmi", az szex

3) messze nem tökéletes az a kapcsolat, ahol 3 hónap után megcsalod a pasid részegen, bár ez már téged minősít

2016. nov. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hidd el, hogy a barátod nagyon örülne neki. Mondd el neki nyugodtan.
2016. nov. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jajjj, egyből levetted a neved, kiskamus? :P Te hanta-manta!
2016. nov. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!