Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ma éjjel a 16 éves fiam...

Ma éjjel a 16 éves fiam részegen jött haza. Szerintetek ha majd felébred mondjak/kérdezzek tőle valamit erről? Vagy büntessem meg? Ti hogy reagálnátok? 34/n

Figyelt kérdés

2016. dec. 4. 10:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
70%

Jó, akadjunk le erről a 16 évesen gyereke lett témáról. Ne higgyétek magatokat intelligensebbnek úgy, hogy csak sározzátok! Az ember élete végéig tanul, adjatok neki tanácsot inkább! A >> KÉRDÉSRE << válaszoljatok!


Kérdező! Nem kell megbüntetni, ez még belefér néha - néha. - Igen kedves Sárdobálók, belefér még, nem lesz ennyitől gyereke! - Beszélgess el a fiaddal, ha felkel, hogy ebből azért ne legyen rendszer.

2016. dec. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
91%
Elbeszélgetnék vele róla, de ennyi.
2016. dec. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
54%
s részegen felgyújtotta a rendőrörsot v mi a halál a bajod? 16éves srác hétvégén bulizik ez ink megszokottnak hívnám. Bár enyém is ilyen lenne..
2016. dec. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
29%
Részletesebben is leírhatnád. Mennyire rúgott be?
2016. dec. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
69%

# 5


"16 évesen 2 hét szobafogság (suli-haza) még bőven belefér mint büntetés."


Persze. Rossz fát tesz a gyerek a tűzre, akkor eltiltjuk attól, hogy értelmes dolgokat csináljon: nem engedjük 2 hétig sportolni, szakkörbe, vagy csak focizni a haverokkal, sehova, ahova jár.


Eltiltjuk mindentől, ahol bármiféle normális közösségi élmény érhetné. Bezárjuk a szobába a tévével, az internettel és az okostelójával. Nem vagy te normális.

2016. dec. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
76%

Minek? Te sosem voltál részeg 16 évesen?! Vagyis előtte, mert gyerekkel ugye nem klappol.

Hagyjad, vszeg jó szrul fogja magát érezni a felesleges kioktatásod nélkül is.

Adj neki aszpirint, meg itasd.

2016. dec. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
78%
Ne dimenzionáld túl. 16 évesen én is voltam kegyetlen részeg, az más kérdés hogy én meg tudtam oldani hogy anyámék ebben az állapotomban ne nagyon lássanak. Sőt, azóta is előfordult már. Ez ennyi idősen normális, és amíg hazaér időben, viszonylag vállalható állapotban van, nem keveredik balhéba, és reggel nem a detoxban/ügyeleten/rendőrségen kezdetek addig ne csinálj nagy hisztit belőle. Nyilván ha ez minden héten előfordul az más kérdés, de egy-egy buliba senki nem hal bele. Ha eltiltod a barátaitól, azzal csak hazudni tanítod, hidd el, tapasztalatból mondom. 18L
2016. dec. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
48%
Nem nagy ügy. Mindenki berúg párszor ennyi idősen.
2016. dec. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
26%
azért az erős túlzás hogy mindenki. Normáliséknál ez nem divat. Mi is ittunk ennyi idősen, de ismertük a saját korlátainkat. Jópár bulit megjártam már, de sosem voltam részeg. Pedig már 22 elmúltam. Sőt, a baráti társaságomban sem fordult ilyen elő, pedig 18-20 éves korunk között szinte minden hétvégén elmentünk bulizni.
2016. dec. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
29%
Szia! Hát nem szeretem hogy itélnek részletek ismerete hiányában! Én is egy 15 éves fiú anyukája vagyok és nagyon tiltom az alkoholt mert nekem kis koromban sajnos sok alkoholista volt a környezetemben. A gyerek szerencsére nem keresi egyenlőre! Beszéljetek róla sokat!
2016. dec. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!