Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nem enged el?

Miért nem enged el?

Figyelt kérdés
Osztálytársam (lány) meghívott hozzájuk szilveszterezni. Meg is van beszélve, hogy nála aludnék és reggel jönnék haza. Anyukám (egyedül nevel) nem enged el mert: "Nem tudom mi lesz veled meg, hogy nem ismerem osztálytársaid szüleit meg biztos inni fogtok....stb. És miért nem enged el? 15/F (lassan 16)

2016. dec. 22. 23:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%
Miért lett lepontozva a válaszom?
2016. dec. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
45%
5-ös, 8-as nagyon jó, nagyon tetszik az összes ötlet és a megvalósítás is :) Furmányos kis szülők lehettek :) Jó az ötlet nagyon!!!
2016. dec. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
71%
álj már ki magadért egy kicsit 16 éves leszel önállósodj már... Én is udvariasságból megkérdezem ha megtilt valamit akkor ha igazából nem fontos annyira akk aszondom h jólvan legyen de ha akarok valamit akkor úgyis megcsinálom ha engedi ha nem és ez az h nem tud megakadályozni.
2016. dec. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
27%
De meg tud. Az ilyet, mint te előző egy hatalmas nagy pofonnal.
2016. dec. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%
16éves fiút? nemtom hol divat h egy lassan férfinél erősebb az anya de ha nálatok igen ak ok. pofon tök jó amíg a gyerek a gyengébb fél.
2016. dec. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Te ettől teszed függővé 15-ös? Elég primitív és agresszív vagy.. Ostoba és talpasparaszt. A te fajtád mindig csalódni fog, mert normális emberek nem maradnak meg a közelükben.
2016. dec. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
38%
Nem akarsz vègre férfi lenni ès kiàllni magadèrt?
2016. dec. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Jaj, 5-ös, látom, téli szünet van. :)))
2016. dec. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Mert nem tudja feldolgozni, hogy felnőttél, és lassan kirepülsz a kalitkából, annyira szeret téged.Csak még jobban magához akar szorítani.Én hasonló helyzetben voltam apukámmal, és úgy oldottam meg, hogy leültem vele beszélgetni.Elmondtam neki, hogy már lassan felnövök, nem kell féltenie, mert nem lesz baj, tudok magamra vigyázni.És hogy én így leszek boldog.
2017. jan. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Elmentél végül vagy nem?
2017. jan. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!