Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Másnál is haragszanak a...

Másnál is haragszanak a szülők a szellőztetésre? Vagy csak öregek és azért?

Figyelt kérdés

Nem egész nap akarom nyitva hagyni, hanem naponta kicsit kiszellőztetni. Teljesen kiborulnak, lecsesznek, rádásul szinte mindig itthon vannak, szóval lehetetlen. Ha elmennek szoktam csak. Azt mondják, hogy nem az utcát fűtjük, drága dolog az, pazarlás.

A másik, hogy teleköhögnek, tüsszentenek minden, úgyhogy semmit nem raknak a szájuk elé. Lehetetlen nem elkapni tőlük. Borzasztó sokat vagyunk betegek. Mondjuk ez őket nem érdekli, meg 120 kilós embereket meg sem visel annyira, mint engem.

Utána ráfogják, hogy azért vagyok/vagyunk betegek, mert szellőztettem műlt héten 5 percig és megfáztunk.


2017. febr. 2. 06:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A szüleid tipikus buta emberek akik a maguk igaza érdekében fogadnak el dolgokat igaznak.

Próbálj velük beszélni, esetleg mutass orvosi cikkeket arról, hogy a szellőztetés fontos betegség idején is.

Egyébként igyekezz elköltözni tőlük mielőbb, erősítsd az immunrendszered, sportolj, szedj C-vitamint, egyél gyümölcsöt, zöldséget.

Az én apám pont ellenkezője mert pajzsmirigy betegség miatt mindig melege volt, és itt fagytunk meg mellette de akkor is télen is nyitott ablakkal kellett lenni.

2017. febr. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked van igazad,a szellőztetés fontos. Nálam reggel az az első,hogy ablakot nyitok,közben beágyazok,összepakolok és utána becsukom. Este is kinyitom alvás előtt. Ha betegesek vagytok akkor meg nagyobb szükség van rá,ha nálunk valaki beteg 2-3 óránként nyitom az ablakot 5 percre. Az elhasznált levegő nem egészséges,főleg ha még bacikkal is tele van.
2017. febr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
En is pont ugy csinalom mint a 2. valaszolo. Nem orakra kell nyitva hagyni az ablakot, csak 10-15 percre. Nincs rosszabb az allott, elhasznalt levegonel...
2017. febr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én sem órákra hagynám nyitva, a negyed óra nagyjából elég is. Főleg, mert elég rossz helyen van a konyha és az egész lakás kajaszagú lesz.

Nyáron megengedik, de kb. szeptembertől már baj van belőle, mert nem pazaroljuk a fűtést. Ha titokban nem nyitnám ki néha, oktőber óta nem lenne szellőztetés, csak ami véletlen beszökik az ajtón.

2017. febr. 2. 12:34
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Írtál már ide kérdést ugye? Te vagy akinek a szülei tanárok?


Azért haragszanak, mert kimegy a meleg, na de ettől függetlenül valahogy be kéne jönnie a friss levegőnek. Így a levegőbe köhögött sok baci, vírus mind megtelepszik a házban, rárakódik a használati tárgyakra aztán onnan visszafertőz.

2017. febr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, ők azok.

Egyszerűen nem értik meg, hogy nem az ördögtől van a szellőztetés.

Folyamatosan betegek vagyunk, mert valamit mindig elkapnak a gyerekektől. Aztán fertőzzük össze egymást folyamatosan. Kezet mosni is alig lehet rábírni őket.

2017. febr. 3. 19:54
 7/8 anonim válasza:

Nálunk is minden este jön be anya a szobába, hogy 'szellőztetés'. Már-már belsős poén lett a barátommal ez a szellőztetés kifejezés (egyébként teljesen egyetértek vele, csak már tényleg vicces), mindemellett reggel is kinyitom kb. 15 percre az ablakot

Egyébként a friss levegőt sokkal könnyen fűteni:) illetve, amit előttem is leírtak, ez így egészséges...

2017. febr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
#7-es vagyok - az én anyukám se fiatal már:)
2017. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!