Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hol vesztek kész, ehető...

Hol vesztek kész, ehető reggelit testépítők?

Figyelt kérdés

Reggelire mindig valami vacakot veszek vagy szendvicset, de ezzel nagyon elszúrom a napi étkezést az általános csirke, rizs, és saláta mellett.

Ti hogy oldjátok meg a reggelit?



2016. márc. 30. 23:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Sok testépítő étkezéséről olvastam már, nem véletlenül nem szoktak reggelit venni... Csinálnak maguknak. Ahogy a többi étkezésnél sem vesznek valamit a boltban, bár bizonyos dolgok beleférhetnek... Erről majd ők beszéljenek, én is testépítek a magam kezdő szintjén, de már sok éve megváltoztattam az étkezésemet és pár kilengést kivéve kizárólag alapanyagokat veszek s magam főzök. Sok egyszerű étel van. Személy szerint nem reggelizem, de ha azt tenném, akkor tojást sütnék s zöldséggel enném. Persze más fehérjeforrások is jók, ki mit preferál.
2016. márc. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!