Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek 15-25 között mi a...

Szerintetek 15-25 között mi a mai fiatalok legfőbb problémája?

Figyelt kérdés
Akár ti is válaszolhattok, hátha tudok valamiben segíteni.
2017. márc. 15. 17:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%

9, fejen talaltad a szoget, a fiatalok pont ezt gondoljak es kimennek Angliaba aljamunkazni hogy megeljenek ahelyett higy tanulnanak es rendes szakmaban kemeny munkaval elorebb jussanak.


32 vagyok, ferjem is annyi. Mindketten diplomasak (nekem 2), tobb nyelven tanultunk meg, vezeto beosztasban amiert nagyon kemenyen dolgoztunk 10 evvel ezelott. A mostani 22 eves beosztottaink (en multi szamvitel, o kereskedelem) meg el nem tudjak kepzelni, hogy ha nem feszbukoznanak napi tobb orat meg munka helyett, meg kicsit kemenyebben meloznanak, oda jutnanak, mint mi.

Inkabb rinyalnak, evente munkahelyet valtanak mert banyek mindenhol dolgozni kell es sehol nem nevezik ki oket a ket szep szemukert.


Ja, 26 evesen szultem, aztan visszamentem dolgozni. Most a masodikat varom, itthon vagyok tappenzen, ami tobb, mint ketszerese a magyar atlagfizetesnek, mert megdolgoztam (es tanultam) erte.

2017. márc. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
nem kéne általánosítani
2017. márc. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
94%

Az iskola rendszere, a közoktatás minden felesleges borzalmával együtt (én általánosba szívtam meg nagyon, utána már jó volt, de azért bennem él az az emlék ahogyan a matek tanárom rendszeresen megalázott). És ide kapcsolódik a túlterheltség is, az állandó tanulás, külön óra és stb. miatt.

A nem megfelelő szexuális felvilágosítás (itt nyilván nem a 25 évesekre gondolok).

Hogy az idősek miközben ócsárolják a mi generációnkat, elfelejtik ki nevelte fel őket.

Magyarországon lévő fiataloknak a nehéz helyzete, pénz, korrupció, tanulás, munka, összefogás szempontjából. Egyre kevesebben vagyunk, és ezáltal egyre nagyobb a teher rajtunk, hogy fent tudjuk tartani a gazdaságot, nyugdíjt stb.

Egy olyan országban élni, ahol az emberek 40%-a alkoholista (nem túlzásból mondtam).

Vidéken lévő "elöregedés", hogy a fiataloknak nincs megfelelő szórakozási lehetősége, mondjuk egy 2500 fős településen, de egy kisebb városban sem sok.

Egy fiatal, aki amúgy szereti a hazáját, de ma bal lábbal kelt fel :D

2017. márc. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!