Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vesztek kamaszodò (12-13...

Vesztek kamaszodò (12-13 éves) lányotoknak melltartòt, borotvát, deot, mini tampont, arclemosòt. Ilyeneket, amiket ilyenkor kezdenek el használni?

Figyelt kérdés
Vagy inkàbb megvàrjàtok amìg ö kèri ezeket? Mikre van mèg szüksèg ebben a korban?
2017. ápr. 17. 22:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Vehetsz is neki, vagy felajánlhatod, ha gondolja, akkor vegyetek. Mire szegény magától kéri, addigra már általában nagyon kellene neki és jó hosszú ideje tipródik, hogy hogy adja elő és vajon megengeded-e. Emlékszem én ilyeneken mennyit szenvedtem annak idején, mindent próbáltam addig húzni, ameddig lehetett, mert zavarban voltam a témától meg mindig attól féltem, hogy majd nem engedik. Anyám pl. csak tampont használt, így más nem volt otthon. Valamiért nem mertem kérni, hogy betét is legyen. Végül mikor megjött, akkor is még legszívesebben halaszgattam volna és a mai napig emlékszem, hogy mennyire szar volt odakullogni és szólni, hogy anya vegyél már betétet, mert megjött...
2017. máj. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Nincs még gyerekem. Saját tapasztalatból inkább én kezdeném el. Mert lehet, cikizik a háta mögött, lehet, nem meri kérni és sok dolognál jó, ha az ember időben elkezdi (arcápolás).


Az pl. tuti, hogy 8-9 éves kora körül már beszélnék neki a menzeszről, hogy tudja, amikor megjön, akkor szépen szól nekem, és én akkor veszek neki betétet vagy tampont (mivel én betétet használok, nyilván azt veszek neki először, de ha tampont kér, azt is kap). 12-13 éves kora körül már veszek neki borotvát (nekem 12 éves koromban már gyantázni kellett lábam-szemöldököm, olyan sűrűn nőtt), arclemosót és arckrémet. Dezodort sztem már jóval korábban is.

Ami a melltartót illeti, sztem neki már előbb szüksége lesz rá, ha tőlem örökli a melleit :D. Amúgy meg olyan 8-9 éves kortól, ha igényli, jó minőségű, vastag anyagú top, aztán meg ha már kell mit megtartani, vagy szeretne, melltartó is (csak nem ez az ultra pushup meg nagyon felnőttes-csipkés-sokat mutató stílus).

2017. máj. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

A felsoroltak közül mindent kap a lányom (13 éves), sportol, ezért tampont is használ, de nem minden alkalommal. Ezt én ajánlottam fel neki, mert a betétnél volt, hogy félrefolyt, nem volt vele gondja.....

Nekem nagyon jó kapcsolatom van a lányommal, ő kérte, hogy nézzünk neki melltartót (toppal kezdte) és borotvát, amikor már szőrösödött a lába.

Dezodor és arclemosó itthon is van mindig, azokat már korábban is használta.

2017. máj. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!