Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szüleidet érdeklik ha rossz...

Szüleidet érdeklik ha rossz jegyet visztek haza?

Figyelt kérdés

Nekem totál leszarták hogy milyen jegyeim vannak azokból a tantárgyakból amik nem érdekeltek. Annyit kértek hogy mondjam el majd ha tudom hogy mi szeretnék lenni és akkor azokat a tantárgyakat tanuljam. De pl tökre leszarták hogy töriből csak kettes vagyok csak annyit mondtak ne bukjak meg azt cs.

Nektek milyenek voltak a szüleitek a jegyek terén?



2017. ápr. 20. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
mindenből elvárták a minimum 4-es szintet, mivel az ember tizenévesen még nem tudhatja mi lesz belőle...pl én most 30 éves fejjel tök szívesen lennék más mint ami vagyok, de azokra a tantárgyakra egyáltalán nem koncentráltam annyi idősen, amik fontosak volnának ehhez, úgyhogy inkább bele se fogok mert nagyon nulláról kellene kezdeni.
2017. ápr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
A szüleim eléggé megertoek voltak, de nem örültek ha kettest vittem haza vagy rosszabbat. Abból ami nem ment, minimum hármast vártak el. Átlag tanuló voltam 3-4 tanuló, főiskolát végeztem és tanítok külföldön.
2017. ápr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Szín ötös vagyok, de igazából az ötös és az egyes sem érdekli őket. Vagyis az ötös egy@ltalán nem, az egyes kicsit. Leszidni nem szoktak, nálunk menőbb a lelki terror.
2017. ápr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem örültek a rossz jegyeknek, de nem tartottak szentbeszédet ha besikerült pár egyes. Az elvárás az volt, hogy tegyek meg minden tőlem telhetőt, és ne bukjak meg olyan tantárgyakból amikhez csak segg kell és magolás. Nekem a matek-fizika-kémia volt mumus, a történelmet szimplán untam. Irodalmat, angolt szerettem, még a nyelvtant és a biológiát is, később a gyorsírás lett a kedvencem, majd másik suliban a jog- főleg a büntető.

Pár évig a rokonaim neveltek kisebb koromban (alsó tagozatban), na ott csúnya világ volt. 4-esnek sem örültek nagyon, hármasnál és annál rosszabbnál jött a sarokban állás/nadrágszíj-verés.

2017. ápr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk hangulatfuggo. Volt,hogy egy matek 1esert sem kaptam semmilyen szidast,maskor egy foldrajz 3as miatt alig mertem kijonni a szobambol,mert tudtam,hogy borzalmasan leszek teremtve.
2017. ápr. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Az 5-osrore a reakciójuk, ok/meg szép. 4-este: miért nem 5-os. Alatta nem mertem jegyet kapni xD egyszer egy angol 1-es becsúszott. Életemben akkor kaptam először es utoljára karót a gimnázium végéig. Jelenleg egyetemen vagyok, itt az elvaras a viszonylag jo ösztöndíj, de mar nem olyan kemény a helyzet.
2017. ápr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira. Azt mondják úgy is kijavítom.
2017. ápr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
enyémeket érdekli, nem örülnek, ha nem ötöst viszek. vannak elvárások, de azt gondolom, hogy ez természetes...
2017. ápr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19%
nagyon is érdeklik! Én 4 es jegynél rosszabat csak egyszer kaptam. akkor annyit mondtak ne forduljon elő többször+ 1 hét telefon nélkül. Ne bukj meg azt cső??? Tényleg mi a karsz lenni?
2017. ápr. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Btw és mi van ha olyan tanárt kaptatok aki direkt kö**ögül osztályoz és nem lehet nála 4 est se kapni?
2017. ápr. 26. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!