Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egyetértetek azzal, hogy a...

Egyetértetek azzal, hogy a cipőket leszámítva, amik jó minőségűek, a gyerek turkálóból öltözik, mondván hamar kinövi,16 után pedig diákmunkávval keresse meg a pénzt, ha nem turkálóból akar öltözködni?

Figyelt kérdés
Az anya pedig drága ruhákban jár, sok pár cipővel és táskával.
2017. ápr. 29. 14:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

Nem, nem értek egyet.

De mindenki azt csinál, amit akat (amíg az nem törvénybe ütköző).

2017. ápr. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
2017. ápr. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%

Nem. Ha a szülő magának nem turizik, akkor abszurd.

Persze nem is kell a paci túloldalára esni és pár hónapért méregdrága holmit venni (hacsak nem az a szívük vágya).


A keresse meg dologgal se értek egyet.

Ha 40 ezres cipőt akar, akkor nyilván lehet így motiválni, nade az, hogy "ha nem akarsz levetett vackot, dolgozz", egy kicsit erős, ha egyébként megengedhetnék az (olcsóbb) újat.

2017. ápr. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%

Senki nem fogja azt irni erre a direktbe igy megfogalmazott kerdesre hogy "aa, ez tok normalis!"

Nem tudom mi a celod a kerdessel de ilyen formaban ertelmetlen (iranyitod a valaszok iranyat azzal, hogy arnyalod a kerdest anyuka stilusanak kiemelesevel)

2017. ápr. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Az anya utálja a kínait, amúgy olyan helyen laknak, ahol sok a jó minőségű turkáló (Háda stb.)


A nő kb. úgy néz ki mint egy fotómodell (egy középkorú fotómodell) a lánya meg kb. mint egy szürke kisegér.


Bár az is igaz, hogy minden másban támogatva van (nyelvvizsga, jogosítvány, nyaralni is szoktak menni)

2017. ápr. 29. 15:02
 6/20 anonim ***** válasza:
64%

Nálunk is sok turkáló van. Háda, háda hátán, de sosem megyek be.

21 éves vagyok, szeretek csinosan öltözködni, de sosem megyek turkálóba vásárolni. Többnyire márkás ruháim, cipőim vannak. Ezáltal a kislányomnak sem turkálóból veszem a ruháit, pedig még csak 5 hónapos. Ha én nem veszek fel használtat, akkor ő rá miért adnék? Soha.

2017. ápr. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%
Azért ez így eléggé fekete-fehér. Sokmindenből megéri turiból vásátolni, sok mindenből meg nem. Gondolom pólót, fehérneműt újat kap. Nadrág-szoknya-pulcsi-kabát ügyben meg nagyon megéri turizni. Én magamnak és a gyerekeknek is veszek mindenhol, attól függően mit hol tudok a legjobb áron a legjobb minőségben beszerezni.
2017. ápr. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
Nem, én evvel egyáltalán nem értek egyet.
2017. ápr. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%

Én írtózom a turkálóktól, soha nem vettem ott még semmit, nem is fogok. Egy esetben tenném, ha nem lenne pénzem.


A gyerek meg 16 után is inkább tanuljon a diákmunka helyett, legalább érettségiig, hogy ne írja a "diákmunkávval"-t 2 v-vel...

2017. ápr. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%

Nem, de senkinek semmi koze hozza.


Te ki vagy a tortenetben, a gyerek ?

2017. ápr. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!