Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek elengedjem?...

Szerintetek elengedjem? Féltem nagyon. :S

Figyelt kérdés
A 13 éves lányom 1 éve lesz lassan együtt a barátjával,aki 17 éves, és kitalálták hogy a lányom a barátjánál alszik.Félek elengedni.:S Szerintetek engedjem el?
2010. máj. 16. 19:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
51%
Ne haragudj, de egyértelműen nem...13 éves, nagyon fiatal még...17 éves barátjánál aludni, akivel lassan 1 éve együtt van. szerinted tényleg csak alvás lenne?
2010. máj. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

ma 19:43-es vagyok

Azt hogy lefeküdjenek nem akadályozza meg azzal hogy nem engedi el. Viszont azt hogy bármi baja legyen belőle a lánynak megakadályozhatja azzal, hogy mellette áll.

Én lázadó gyerek voltam, és sokkal jobbat tett azzal édesanyám hogy leült velem, elmondta hogy nem szeretné, elmondta a veszélyeit, és azt is hogy ha ezen felül még is akarom akkor hogy kell védekezni és mire figyeljek. A hegyibeszéd nem tette meg a hatását, lefeküdtem a párommal, de nem feküdtem volna le senkivel ha nem akkor találom meg a szerelmemet.

Továbbra is azt mondom: ha a lány elég érett, ha szereti a párját, ha a párja normális, akkor fél éven belül úgyis le fognak feküdni, akármit tesz az édesanya. Akkor már leglaább biztonságban, felkészülten tegyék, mint valahol gyorsan sutyiba nehogy meglássák őket, és rossz emléke legyen.

2010. máj. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
13
2010. máj. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
57%

Ne haragudj, kérdező, de ELMENT A JÓZAN ESZED?!

A 13 éves lányodat el akarod engedni egy 17 éves sráchoz?!Mondjon bármint a lányod, az a "nagyfiú" valószínűleg valahogyan rá fogja beszélni a szexre, s végül megy haza azzal a hírrel a gyerek, hogy "Anya, bocsi, nem akartam, ő beszélt rá..."...Ha neked ez kell, akkor csak gratulálni tudok, de tudod mit?Majd akkoris tapsikoljál elégedetten, amikor 14 évesen le fog neked babázni a lányod!Sok szerencsét!

Ui:Nyugodtan le lehet pontozni, nekem már mindegy.A Bikicsunájról is elmondtam a véleményemet, a sok Bikicsunáj rajongó pedig 80%-ról 50%-ra csökkentette a válaszaim hasznosságát...Ez van!Én akkor is meg fogom mondani a véleményemet, ha végül 0%-om lesz!

2010. máj. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak: csak nyugodtan, azért van ez az oldal. Nekem meg a jobbikos fanboyok húzták 93%-ról. Teszek rá, akkor is megmondom a véleményem. csak éppen nem esek neki a másiknak kiabálva (Caps Lock) és kapásból lehülyézve. Mert tudod az ember modora önmagáért beszél...
2010. máj. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

ha a pasi meg akarja d.gni akkor úgyis megfogja, ha nem az ágyban, akkor az árok szélén vagy a buszmegállóba, vagy akárhol. azzal, hogy nem engeded, hogy itt aludjon, nem tudod megakadályozni az elkerülhetetlent.


és le lehet pontozni, meg le lehet ugatni, de ez így van.

2010. máj. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Én még mindig azt mondom hogy sokkal kevesebb esély van rá hogy a lány terhesen megy haza ha az édesanyja a kezébe ad egy csomag óvszert, megkéri hogy ne tegye meg de ha már igen akkor ezeket használja, és elmagyarázza mi az a szeksz, mint úgy hogy maguktl kell rájönniük mit hogyan kell... A legtöbb leányanyaság titkos szexuális kapcolatokból jön ki, és még mindig ne állítsa senki hogy nem lehet napközben megoldani a dolgot.
2010. máj. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Bocsánat,hogy ezt írom.Szerintem a kérdező maga a 13 éves lány.
2010. máj. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
én 13 éves lány vagyok,ilyen soha sem jutna eszembe ennyi idősen,szüleim sem engednének,és ha nekem lenne ennyi idős gyerekem és ezt szeretné sem engedném..szerintem te se engedd.ha már írtad esetleg hogy nem engeded vagy ilyesmi bocs,nem olvastam el a hozzászólásokat.
2010. máj. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
13 évesen? kizárt. azt se engedném, hogy "járjon" valakivel. ennyi idősen kb. a kézenfogva fagyizás fér bele.
2010. máj. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!