Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek elengedjem?...

Szerintetek elengedjem? Féltem nagyon. :S

Figyelt kérdés
A 13 éves lányom 1 éve lesz lassan együtt a barátjával,aki 17 éves, és kitalálták hogy a lányom a barátjánál alszik.Félek elengedni.:S Szerintetek engedjem el?
2010. máj. 16. 19:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ez persze mind szép és jó de a kézenfogva fagyizásból is lehet utána bármi.Képtelenség minden pillanatban a nyomában lenni.az anyukának kell ismerni a gyereket,mert van ki ennyi idősen még nagyon kicsi,és van ki már sokkal érettebb a koránál!Mindenesetre jól el kell vele beszélgetni,okosan!Aztán majd alakúl.Nem aztmondom,hogy enyi idősen sex,de olyat is hallottam már ki tiltotta mindentől a gyerekét,és akkora lázadó lett hogy csak na,aztán mindent megcsinált amit nem szabadott,ha lkellett suli helyett.Nem egyszerű a dolog az biztos....
2010. máj. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.és köszönöm hogy elmondtátok a véleményeteket.:) amúgy értelmes lány,ismerem,szoktunk beszélgetni. jól is tanul.nagyon jóban vagyunk, mindent elmond. csak azért tettem fel a kérdést, mert kíváncsi voltam hogy ti mit tennétek a helyemben.:) de nem engedem el.nem is engedtem, és megértette.nemharagszik rám ugyanolyan jóban vagyunk.:) és tényleg köszönöm a válaszokat. még aki a rossz véleményét is mondta annak is:)
2010. máj. 18. 16:34
 23/26 anonim ***** válasza:

nézd..nem értek együtt az előttem szólokkal..attól,hogy nem alszanak együtt,még szexelhetnek simán..:S Délután találkoznak,azt mondják sétálni mennek,aztán a fiúnál lesznek helyette.én sem úgy veszítettem el,hogy na anya,akkor én most a barátomnál alszom,és akkor lefekszem vele,jó?hanem találkoztunk simán,és megtörtént..inkább örülnél neki,hogy őszinte veled,és nem hazudik arról,hogy hová akar menni.mondhatná simán,hogy barátnőjénél alszik..Engedd meg neki,ha egy éve együtt vannak,úgysem fogod tudni megakadályozni azt,hogy lefeküdjenek.de ha elengeded,a bizalmába férkőzöl,és talán még el is meséli majd neked,hogy megtörtént.én 16évesen vesztettem el,de a legjobb barátnőm 13 volt,és együtt voltak a barátjával kb. 2 évet,és nem bánta meg! szeretik egymást:) szerintem sokkal jobb,ha most avval veszíti el,akit szeret,minthogy várjon kb. 16-7 éves koráig,amikor azt fogja hinni,hogy ciki a szűzesség,és vmi buliban veszíti el..:)

18/lány


majd írj,hogy milett:)

2010. máj. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
most olvastam el,amit írtál,(előző vagyok),és szerencséd van,hogy ilyen lányod van!:)
2010. máj. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Ok, persze akárhol mebgtörténhet a dolog, de nem gondoljátok hogy ha elengedi a lányát, és ott aludhat a srácnál, akkor hallgatólagosan beleegyezik abba hogy hivatalosan is éljenek szexuális életet?

Tuti hogy nem engedném el, legalább 3 évig nem aludhatna a barátjánál, sem ő nálatok, ha pedig mégis elengeded, azt mondom, nézzetek meg a neten egy pár videót az abortuszokról. Így talán lesz benne egy kis meggondoltság. Ezen felül te vagy az anyja, és mivel még javában kiskorú, ha ő teherbe esik, te is részben felelős leszel a kialakult helyzetért, mert ő még nagyon gyerek!!! Vigyázz rá, el ne rontsa az egész életét.

2010. jún. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Szerintem 13 evesen meg a psizas is eleg korai.Szerintem nem kelllene elengedni.

14/L

2010. júl. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!