Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Így megengednétek a 15 (három...

Így megengednétek a 15 (három hónap múlva 16) éves lányotoknak, hogy a barátja nálatok aludjon?

Figyelt kérdés

A fiú nagyon messze, másik országban él a szüleivel, ha jól tudom, 17 éves. A lány kitalálta, hogy találkozni akar vele, de ezt csak úgy lehetne megvalósítani, ha a srác itt aludhatna.

Három használaton kívüli vendégszobánk van, enni is tudunk adni a fiúnak, nem az anyagiakkal van a gond. De mégis féltem a lányt, nagyon fiatal még, és egy ennyi idős fiúnak csak vannak igényei... Ráadásul nem is ismerem, ki tudja, mit tenne vele. Még a nyáron szeretnének összehozni egy találkát.

A lányom nagyon akaratos, én pedig nem tudom, mennyit engedhetek. Mit gondoltok? Ti beadnátok a derekatokat egy ilyen kérésnek? Ennyi idősen belefér, hogy a fiújával legyen?

Azt is megemlítette, hogy egy szobában aludna a sráccal... (franciaágya van)


2017. júl. 8. 14:38
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
47%

Én megengedném, ha skypeon beszélnék a sráccal, majd a szüleivel. Gondolom ők is tudni akarják, kiknél van a fiuk.


Először a sráccal beszélj, majd kérd meg, hogy hívás közben szóljon az anyjának, hogy ne tudjanak trükközni.


Vadidegen nem jöhet.


Ha rendben van, jöhet a srác, nyilván a címet nem adjuk ki a semmibe, majd megírja a vasútállomásról az anyjának, akivel beszéltek telefonon, hogy a fia megérkezett.


Beültök valahova, kettesben hagyod a tiniket, hogy a lány eldönthesse, még mindig akarja e azt, hogy fiú jöjjön hozzátok.


Ha minden oké pár perc múlva is, a vendégszobában aludhatna, a gyerekekkel pedig közlöd, hogy nagyon éberen fogsz aludni. Éjszaka tegyél pár kört a fürdőbe.


Szerintem ez csak íg kivitelezhető és biztonságos. A lányoddal tudasd, hogyha megérkezik a srác, attól még nem kell nálatok aludnia, ha meggondolta magát.. ezek az első találkozások nálam mindig rosszul sültek el.


Legyen lefikszálva, hogy a srác egy napot maradhat. Aztán, ha minden jól sikerül, és a lányod lobbizik egy plusz estéért, hagyd rá nyugodtan.

2017. júl. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
41%
Ez a "ha szexelni akarnak úgyis megoldják máshogy" duma annyira felháborító számomra. Képzeljétek nem minden lány teszi szét a lábát ráadásul első alkalommal egy parkban, autóban, nyilvános wc-ben...
2017. júl. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
64%
Azt se tudod, mennyi idős, nem tudsz róla semmit azon kívül, hogy a lányod az ágyába akarja engedni. Nem is értem, hogy merül fel a kérdés, hogy ott alhat-e.
2017. júl. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
57%
Most komolyan, a szomszéd fiúval nem engednéd de egy idegen külfölfi srácon gondolkozol? :O
2017. júl. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Megmondtam neki, hogy egyelőre ez nem jöhet szóba, mire a kisasszony kijelentette, hogy még esélyt sem adok neki, és zokogva beviharzott a szobájába, magára zárta az ajtót, és nem akar kijönni.

Ez a találkozósdi nem jöhetne szóba, a srác tényleg csak úgy tudna az országba jönni, ha szállásolnánk. Én nem sajnálnám tőle valamelyik vendégszobát, de az egy ágyban alvásról szó sem lehet.

Most azon tűnödöm, milyen megoldást tudnánk találni, hogy ne töltse a következő pár hetet elzárkózva és hisztizve.

Az apja sem támogatja az ötlet, de a nővére egyenesen kiáll mellette, próbál rábeszélni, hogy engedjek neki (ő ismeri a fiút, állítása szerint nincs okunk aggodalomra...)

2017. júl. 8. 20:23
 16/33 anonim ***** válasza:
10%
Nos, ilyenkor serulhet veglegesen az anyja-lanya kapcsolat...szamtalan ilyen tortenetrol tudok... Volt itt egy par nagyon jo tanacs, amit sokan lepontoztak, nem ertem miert...Es ha meghivnad a sracot egy ebedre? Akkor meglatnad milyen, aztan csak a noi noi osztonodre kell hallgatnod. Es persze mondd el a lanyodnak, hogy lehet hogy elete legszebb elmenye lesz ebbol, de lehet hogy pocsek lesz, de Te itt leszel neki igy is, meg ugy is.. Es persze vedekezes, vedekezes, vedekezes...
2017. júl. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
19%
Ja, igen... Igen, ennyi idosen belefer, hogy egyutt legyen a fiujaval. Mert ha kategorikusan eltiltod, rosszabbul jartok mindketten...
2017. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
73%
Zokogjon. Mi is zokogtunk, mégis itt vagyunk. Ha egy tiltástól megy tönkre az anya-lánya kapcsolat, az rossz volt addig is.
2017. júl. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
26%
Én alapvetően megengedném neki (persze együtt alvás kizárva, de ha eddig normálisan nevelted volna, akkor ennél több esze lenne). Viszont hisztirohamnak csakazértsem engednék.
2017. júl. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
45%

Bírom azt a válaszolót, aki képes volt kifosni a száján, hogy a távkapcsolatnak nincs jövője. :D 7 éve vagyok együtt a Párommal, én 16 éves voltam, ő 18. És most a Párom felsővezető és nem semmirevaló kanos gyerek. Ja és nagyon szeret.

Bírom az ilyen megkeseredett okoskodókat.

2017. júl. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!