Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Így megengednétek a 15 (három...

Így megengednétek a 15 (három hónap múlva 16) éves lányotoknak, hogy a barátja nálatok aludjon?

Figyelt kérdés

A fiú nagyon messze, másik országban él a szüleivel, ha jól tudom, 17 éves. A lány kitalálta, hogy találkozni akar vele, de ezt csak úgy lehetne megvalósítani, ha a srác itt aludhatna.

Három használaton kívüli vendégszobánk van, enni is tudunk adni a fiúnak, nem az anyagiakkal van a gond. De mégis féltem a lányt, nagyon fiatal még, és egy ennyi idős fiúnak csak vannak igényei... Ráadásul nem is ismerem, ki tudja, mit tenne vele. Még a nyáron szeretnének összehozni egy találkát.

A lányom nagyon akaratos, én pedig nem tudom, mennyit engedhetek. Mit gondoltok? Ti beadnátok a derekatokat egy ilyen kérésnek? Ennyi idősen belefér, hogy a fiújával legyen?

Azt is megemlítette, hogy egy szobában aludna a sráccal... (franciaágya van)


2017. júl. 8. 14:38
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
43%

Ui.: várom a lepontozókat, mert ezzel adtok igazat nekem :D

Amúgy a kérdezőnek: jól mondták, hívd meg ebédre és ismerd meg a fiút. Engem anyuék nem engedtek az első 6 hónapban együtt aludni, majd később igen.

Habár a mi kapcsolatunk megromlott anyámmal, mert sokszor nagyon szemét volt és ezt nem lehetett a védelem számlájára írni, mvel elég alattomos módon viselkedett. Fel sem világosított. De nyugi: 21 században bármikor kapok információt arról, hogy kell védekezni. És már akkor tudtam mi az a pearl index. Ha tiltod, csak rosszabbul jársz.

Édesanyám nagy nehezen elismerte, nem kért bocsánatot, azokért amiket mondott és tett a "védelem" érdekében. Persze szeretem, de ezt nem tudom megbocsátani.

2017. júl. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó, lehet, hogy a barátod felsővezető, bár itt mindenki azt mondd, amit akar, de hogy te egy primitív kis szuka vagy, az látszik. Lehet, hogy te a szádon fosol, és bejött egy olyan "kapcsolat", ahol évekig nem tudtad megadni a megfelelő mennyiségű szexet a pasidnak (persze, igen, várt rád, hogyne..), de azért fél év után széttetted a kis lábaidat, másnak ez legyen inkább elrettentő példa. Ja tudom, anyád tehet mindenről... :-)
2017. júl. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
14%
Ha úgy lenne pénzem, megbeszélnèm a srác szüleivel,hogy fizessünk neki szállodát pár napra. Napközben lehet várost nézni,fagyizni, de nem, nem engednék be idegent az otthonomba, és a lányomnak sem engednèm, hogy első alkalommal bezárkózzon valakivel, akit még sosem látott. Egy forgalmas kajalda valószínűleg sokkal biztonságosabb.
2017. júl. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
97%

#20 Azért mert neked bejött, nem ez az átlag.. Tudod, ez olyan, mint amikor valaki amellett kampányol, hogy ne használjuk a biztonsági övet, mert ő hallott olyanról, hogy valaki egyszer emiatt maradt életben és ha be van kötve, akkor meghalt volna.

Egy kósza kivétel nem írja felül az, hogy ÁLTALÁBAN mi szokott törénni a 15-16 évesek távkapcsolataival. Ha ezt nem tudod átgondolni és megérteni, akkor itt te vagy az ostoba.

2017. júl. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
60%
Jól értem hogy még nem is találkoztak? Mert ha igen, akkor ez a legelborultabb kérdés amit gyk-n láttam.
2017. júl. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
75%

Én is látogattam már meg úhy fiú barátomat (akivel soha nem volt barátságon kívül semmi köztünk) hogy ott aludtam. Viszont előbb találkoztunk félúton (Pesten) az én szüleim is, az ő szülei is, meg persze mi is. Aztán ő jött hozzánk, a szobámban aludt, én meg a nappaliban. Majd én is mentem hozzájuk, ugyanolyan felállásban.


Persze ez teljesen más felállás úgy, hogy szerelmesek, de az én szüleimmel is a bizalmunkon alapult az egész, ha hazudtam volna az egészről, meg tudtuk volna oldani az olyan dolgokat... Ez Nálatok is azon múlik, hogy mennyire őszinte a kapcsolatod a lányoddal. Bár vannak problémák, de 15 évesen én is mindenre bőgtem, ordítottam és követelőztem. Aztán megismertem a párom és ő "lenyugtatott", a szüleim mai napig hálásak neki. És megengedték, hogy itt aludjon nálam 2 hónap után, egy ágyban, ám a Nagy Nap csak fél év együttjárás után jött el. :)


Egy ilyen helyzetben én se örülnék, hogy egy vadidegen akiről nem tudok semmit csak úgy itt aludjon, előtte minimum találkozzak vele (nem aznap, egy másik alkalommal) vagy Skype-on beszéljek vele és a szüleivel is, a szüleivel négyszemközt is. Meg aztán ott van az is, hogy eljön a srác egy szállodába. Reggel érte mentek, együtt töltik a fiatalok a napot, este visszaviszitek. Ha egyik félnek sincs anyagi problémája, meg lehet osztani a költségeket.


Csak azért nem engedném (plusz mivel még 20 éves vagyok, a lány fejével se akarnám egyébként) hogy itt aludjon a srác, mert életemben nem találkoztam vele, nem tudom, hogy milyen, mennyire erőszakos, mit keres a lányban. Anno a szüleim napi szinten látták a barátom, közös programokat szerveztünk meg sokat családi társasoztunk esténként, azért aludhatott itt, mert benne is bíztak, meg bennem is.

2017. júl. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
65%
Nem, mert nem ismerem a fiut. Nálam sem aludhatna, mert ki tudja, mit lop el - soha nem lehet tudni...
2017. júl. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
84%
Nem hiszem hogy a lányod kárpótolna, ha a csávó kirámolná a házat.
2017. júl. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
0%

Először is beszélj a fiuval ès a szüleivel. Ha minden okés akkor lássátok vendégül. Nagy a ház a lány szobájától a legtávolibb vendègszobába menjen a fiu az biztos. A 15 éves lányodnak van esze első talàlka után ugyse feküdne le vele. Még nem is találkoztak mi van ha nem is lesznek egymásnak szimpik. Bonyolult ez.

16/L

2017. júl. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
15%

Fiúként én is voltam hasonló helyzetben 17 éves voltam a csaj 16 éves. Csaj szülei elváltak. Anyja megakart ismerni elsőnek, hogy ki vagyok stb...azt el kell mondanom ,hogy az anyuka eszméletlen szép nő volt, azonnal megtetszett, így már nem a csajt akartam, hanem az anyukát. Nem tudom kb 38 éves lehetett...Nem írom le a teljes sztorit, de úgy alakult, hogy az Anyukát sikerült meghúznom többször is !!

Ennyit az anyai szeretetről....DDDD

2017. júl. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!