Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Így megengednétek a 15 (három...

Így megengednétek a 15 (három hónap múlva 16) éves lányotoknak, hogy a barátja nálatok aludjon?

Figyelt kérdés

A fiú nagyon messze, másik országban él a szüleivel, ha jól tudom, 17 éves. A lány kitalálta, hogy találkozni akar vele, de ezt csak úgy lehetne megvalósítani, ha a srác itt aludhatna.

Három használaton kívüli vendégszobánk van, enni is tudunk adni a fiúnak, nem az anyagiakkal van a gond. De mégis féltem a lányt, nagyon fiatal még, és egy ennyi idős fiúnak csak vannak igényei... Ráadásul nem is ismerem, ki tudja, mit tenne vele. Még a nyáron szeretnének összehozni egy találkát.

A lányom nagyon akaratos, én pedig nem tudom, mennyit engedhetek. Mit gondoltok? Ti beadnátok a derekatokat egy ilyen kérésnek? Ennyi idősen belefér, hogy a fiújával legyen?

Azt is megemlítette, hogy egy szobában aludna a sráccal... (franciaágya van)


2017. júl. 8. 14:38
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Akkor a lánya nem lehetett valami szépség.
2017. júl. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
0%

nem volt ő se roszz..DD meg volt ő is.


de az Anyuka igazi nő volt ! Nem értettem miért van egyedül.


Mondta nekem, hogy bűntudata van, hogy a lányával ezt csinálja...ennek ellenére többször lefeküdt velem, ami nekem,eddigi legjobb dugásaim voltak !!! Fantasztikus volt

2017. júl. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
39%

jahh hogy a kérdezőnek is válaszoljak.


Ha a gyerek megakarja húzni a lányod úgyis megfogja...WC, Park, stb...

2017. júl. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!