Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez normális? Mit kezdjek ezzel?

Ez normális? Mit kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés

A tesitanárom igazából ahogy észrevettem "nézeget" ( igen, a segghemet). Mondta is év végén hogy testileg sokat fejlődtem. Vannak perverz beszólásai is ("most bezzeg összezárod a lábad!") illetve szokott irogatni Messengeren is... (Csak velem szokott irogatni az iskolából) Egyik este írt hogy "hogyhogy még fent vagy? Meccset nézel?" utána irogattunk egy ideig, aztán úgy köszönt el, hogy "......Jó pihenést! Pussz.☺" Igazából nagyon meglepődtem., nem tudtam mit írni, csak annyit írtam, hogy " neked is jó pihenést" ( korábban ő hozta fel, hogy tegezzem) Volt olyan, hogy év végi kiránduláson lefotózott a barátnőmmel, mi persze mindketten letakartuk az arcunkat. Ő átküldte nekem azt a képet, én erre elküldtem neki azt a képet amit poénból "visszafotóztam" és erre azt írta, hogy " na én jól nézek ki, te is jól néznél ki, ha normáilsan odaállnál a képhez, mert jó alapanyag vagy". Nekem kezd már elegem lenni belőle, de nem tudom mit csináljak vele...


Egy kétségbeesett 13 éves lány


2017. júl. 29. 00:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem akarlak bántani, de itt ezt te rontottad el.

Ha nem reagálnál a beszólásaira, nem írnál vissza messengeren, NEM FOGADNÁD EL A BEJELÖLÉSÉT és NEM KÜLDENÉL NEKI KÉPET akkor ő sem foglalkozna veled.

Ne tegezd hisz a tanárod. Ne írogass neki és akkor ő sem fog. Ennyire egyszerű.

2017. aug. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!