Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák, ti mit szólnátok...

Anyukák, ti mit szólnátok hozzá, ha a 15 éves lányotok ott akarna aludni a barátjánál?

Figyelt kérdés

2017. aug. 14. 09:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
30%

Nem engedném.


Majd ha felnőtt lesz, ott alszik, ahol akar, akinél csak akar. De amíg gyerek, addig én mondom meg, mert én felelek érte.


Ha átver? Megmondom, mi lesz. 18 évesen kiteszem otthonról, nem kap semmilyen támogatást, nem támogatom a tanulmányait, a lakhatását, étkezését stb. semmilyen formában. Ha olyan nagylány, hogy engem átverjen, hogy ő fiúnál aludhasson, akkor biztos kis ügyes lesz ebben is megoldja majd.

2017. aug. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
38%
kiherélném a barátját.. Még gyerekek , ne szóraozzunk már..
2017. aug. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
19%
Honnan tudod, hogy ennyi idősen gyerekek? Ismered őket?
2017. aug. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:
27%
Nem mert nem akarok nagymama lenni
2017. aug. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
43%

"Honnan tudod, hogy ennyi idősen gyerekek? Ismered őket?"


Könyörgöm, 15 éves. Kamasz, tini, gyerek. Mindegy hogy nevezzük, a lényeg, hogy ÉRETLEN. Ne akaron már felnőttnek tűnni.

2017. aug. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
39%

Biztos, hogy nem engedném meg. És igen egy 15 éves gyerek!!!

Épp értelmű szülő nem engedi meg!

2017. aug. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
81%

Nem csak éjszaka lehet szexelni, megoldják akkor máshogy..

Nekem megengedték miután megismerték a barátomat, és látták hogy szeretjük egymást nagyon, ma már a férjem 10 év elteltével.

2017. aug. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim válasza:
78%
Ma már 10-ből 7 lány 15 évesen már nem szűz, akármit is hisz róla a kedves szülő. Én is ismerek nem egy olyan lányt, akinek van egy otthoni 'szende szűz jó kislány' énje és van az amit a korosztályában levő közösségben és bulikon mutat, amikor is kiderül, hogy közel sem akkora szent, amint amekkorának a szülők hiszik. Minden szülő azt gondolja a saját lányáról, hogy ő egy tündér, csak ez sajnos az esetek többségében csak a látszat...meglepődnének jó néhányan ha látnának a kislányukról néhány bulizós felvételt vagy hallanák ahogy társaságban beszél...ez a szomorú igazság
2017. aug. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
88%

“Ha átver? Megmondom, mi lesz. 18 évesen kiteszem otthonról, nem kap semmilyen támogatást, nem támogatom a tanulmányait, a lakhatását, étkezését stb. semmilyen formában. Ha olyan nagylány, hogy engem átverjen, hogy ő fiúnál aludhasson, akkor biztos kis ügyes lesz ebben is megoldja majd.”


Hogy lehet egy ilyennek gyereke :D

2017. aug. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
88%
Köszönöm a lepontozást. Sajnálom, hogy a szüleim olyan gyereket neveltek, akiben meg lehet bízni. Sokáig csak együtt aludtunk a barátommal, később feküdtünk csak le, pont nem egy nála alvás alkalmával ;) 7 éve együtt vagyunk, jövő hónapban lesz az esküvőnk...
2017. aug. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!