Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák, ti mit szólnátok...

Anyukák, ti mit szólnátok hozzá, ha a 15 éves lányotok ott akarna aludni a barátjánál?

Figyelt kérdés

2017. aug. 14. 09:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
37%

Én is az a szülő vagyok, aki nem enged fiút altatni iskolás az iskolás lányánál, csak mert úúúúgyis szexelnek máshol. Ilyen alapon akkor engedjünk mindent mindenkinek, mert úúúgyis megoldják.


Hát nem. Azért van a szülő, hogy a gyermeke érdekét nézze és korlátokat szabjon neki, ha kell, amíg fel nem nő. Ha a gyerek átlépi a korlátokat, jöhet a büntetés.


Engem nem érdekel, hogy a 15 évesek között ki szűz, ki nem, ki hol szexel. Van egy ismerős anyuka, a lánya tini, engedi az ottalvást, mindent, mert ő ilyen modern anyuka. A kislány havonta új fiút altat otthon, hogy ez most a nagy szerelem és hogy ne kelljen már a vasútállomás wc-jében szexelniük. Valaki írta irt, h település ku r vája lesz amiatt a kislány, ha nem aludhat otthon a barátja és szegény tinirib.ikének a kocsmában kell les.zopnia a barátját :D Hát a fenti kislány akkor mi? Nekem nehogy már havonta új kamaszfiút kelljen kerülgetnem reggel a saját házamban.

Hát komolyan mondom, ezt biztos valami tini írta, tiniész, kicsi ész.


Majd ha külön lakik a gyermekem, olyan férfivendéget fogad és annyit, amennyit csak akar. Nálam meg szabályok vannak. Ilyen ez.

2017. aug. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim ***** válasza:
45%

A tinikor már kinőttem. Köszi :) És lányom is van. Igaz még messze a fiúzós korszak.


Ezzel nem azt írtam h minden hónapban másik fiút hozzon haza.

Nyilván ennek is megvannak a szabályai. De attól h te a homokba dugod a fejed, és inkább elkönyveled h a te lányod biztos bem csinálja mert még nem aludt ott a fiúja. Ez csak strucc politika.

2017. aug. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
24%

én a 41.-el értek egyet.

Az nem nevelés-ha megengedek dolgokat-mert úgyis átver..


És egy kicsit megdöbbentő is volt olvasni hogy sokan ilyen lazán hagynák hogy 15! évesen a barátjánál aludjon.

2017. aug. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
0%

"#39 Esetleg ki kéne nyitni a szemedet ha az utcán sétálsz vagy esetleg betévedsz egy szórakozóhelyre és ott látnád hogy mi megy a tinik közt!

Ébredj már fel könyörgöm..."

Nem azt mondtam nem létezik ez a jelenség , csak kisebb arányban mint mondják egyesek. Kevesebben vannak , de hangosabbak ezért tűnnek többnek. A rendes lányoból mm aki nem szexel (felelőtlenül) még így is több van.

2017. aug. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
2%

"#33 attól még szexelni fog!

Inkább otthon csinálja mint a hazárban egy kocsiban. Talán otthon eszükbe jut védekezni is. A kocsiban vagy egy buéihelx mosdójában már nem valószínű.

Ha szexelni akar, akkor fog is!!! Ha együtt alhatnak ha nem"


Lehet, hogy a te lányod szétrakja a lábát egy kocsiban, vagy egy mosdóban, de vannak olyanok, akikbe neveltek egy kis önbecsülést. :)

2017. aug. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
0%
kasztrálni a kis taknyot...
2017. aug. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
0%

oké..értem..

levontam a következtetést:


az a normális hogy egy éppen csak általánosból ballagott lányunkat-nyugodtan engedjük ott aludni..

2017. aug. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
61%

Látom itt sokan elfelejtették h mi lyen volt 15 évessen "szerlmesnek" lenni. Hormonokkal tele :)

Élj nyugodtan abban a hitben h a lányod a belenevelt önbecsülés miatt semmi olyan dolgot nem csinál majd, amit Te neakarnál h csináljon :) láttál már tinit?

Nyilván ha nem akar szexelni nem fog. De ha akar akkor bizony fog is.

De neked ezt hiába is mondom.

Csak támadó, pocskondiázó hangnemmel tudsz válaszolni. Pedig senki nem írt semmi sértőt.

Ha felbosszant amit írok(írunk) szedj nyugtatót, v ne olvass ezen az oldalon. Ez egy fórum. Az a lényeg h elmond a véleményedet. Mégha az nem is egyezik a többiekével

2017. aug. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:
11%
Ha nem engeded, akkor nagyobb eséllyel lesz terhes.
2017. aug. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim ***** válasza:
16%

Persze...persze..

Az a megoldás a terhesség ellen hogy megengedjük az ottalvást.

2017. aug. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!