Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák, ti mit szólnátok...

Anyukák, ti mit szólnátok hozzá, ha a 15 éves lányotok ott akarna aludni a barátjánál?

Figyelt kérdés

2017. aug. 14. 09:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
84%
A 18-asnak igaza van. A korosztálya nagy része összevissza kefél, bármit gondolnak a szülei.
2017. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
24%

számomra tökmindegy hogy hány lányból hány szűz 15 évesen,vagy hogy társaságban már nem olyan szende mint otthon stb.

A lényeg az hogy egy 15 éves (gyereknek) még nem engedném meg hogy a barátjánál aludjon!

2017. aug. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
77%

Igazatok van. Sokkal jobb ha kiszökik, vagy azt mondja h a barátnőjnél van......

Egyetértek azzal aki írta az "otthon szendeszűz" dolgot. Igen sok ilyen van. Egyébként meg a település kur...ája, mert ő nem alhat a pasijánál, ezért a szórakozóhely ( kocsma, disco) wcjében rendezik le.

Olyat viszont nem ismerek akinek megengedték a szülei az együttalvást, és mégis a budiban dugott volna.


Igen gyerekek. És mint olyan roppant találékonyak. Ha akarják csinálni, találnak rá alkalmat és helyet.

Őszintén én inkább élek úgy h tudom h ki és hol szexel a lányommal, mint abban a hitben, h a barátnőjénél pizsipartiznak, közben meg a 3. pasi pömpijét dugja a szájába

2017. aug. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
84%
Nem biztos, h az egyértelmű tiltás a jó megoldás. Ha együtt akarnak lenni, úgyis megteszik. Jobb, ha otthon, mintha a parkban.De. Tuti leülnék vele beszélgetni a dolgokról. Ésszerű határokat állítanék fel, és biznék a gyermekemben.
2017. aug. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
90%

Ez a lánytól függ. Nekem éppen nem volt barátom 15 évesen, ezért ez az ottalvás dolog nem volt téma nálunk. Nem tudom, hogy anyám megengedte volna vagy sem. Nem volt szigorú velem, jó volt a kapcsolatunk és nem tartotta helyesnek a tiltást sem. Azt ő is korainak tartotta volna, ha 15 évesen már nem lettem volna szűz. Szerintem elengedtek volna, mert anyám tudta volna, hogy nem akarok többet alvásnál.

Értem én, hogy sokan már ilyen fiatalon nemi életet élnek, de tényleg vannak olyanok, akik tényleg csak aludni akarnak.

Ismerek egy 13 éves lányt, akinél nem egyszer ott aludt a barátja, a távolság miatt. És nem történt semmi!

Én azt mondom, ha közel laknak egymáshoz, nincs rá szükség, de ha pl a lány Nyíregyházán lakik, a fiú meg Pesten, akkor lehet. Mondjuk fontos, hogy ismerd a lányod, bízz benne, beszélgess vele és legyen felvilágosítva.

2017. aug. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
9%
Még várjon vele 2-3 évet. Bárikor jöhet a fiú, adok is gumit, de az ottalvás nem a tinik dolga.
2017. aug. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
89%
Szeretem mindig ezeket a "nem, mert korai" indokokat. Ezt a "korait" egyszer kifejthetné nekem valaki, hogy miért "korai".
2017. aug. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim válasza:
97%

A 26-os nagyon naiv és egyáltalån nincs tisztában a tinik libidójával.

15 évesen járjanak még 2-3 évet mielőtt együtt alhatnak? Ezt senki sem gondolhatja komolyan :D

Nagyon sokan el vannak itt tévedve

2017. aug. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
0%

Korai= lelkileg nem érett rá (csak azt hiszi)

Több fiatal bevallotta már felnőtt fejjel hogy nem volt jó ötlet 14-15 évesen szexualis életet élni.a legtöbbször csak csak a fiú miatt mentek bele es nem is élvezték.

2017. aug. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
75%
Hát én bevallom felnőtt fejjel, hogy az ég világon semmi bajom, károm, rossz érzésem nem lett attól, hogy 15 évesen barátnőztem. És mielőtt valaki jönni, hogy remélem örülök magamnak, hogy minden hétvégén összefeküdtem mindenkivel, 14-23 éves kor között volt 2 barátnőm. Kissé ez a dolog túl van reagálva se akkor se most nem volt gond a "lelki" felkészültségemmel.
2017. aug. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!