Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elvált anyukák, nektek rosszul...

Elvált anyukák, nektek rosszul esne, ha a volt férjetek új felesége venne cicifixet a kamaszodó lányotoknak?

Figyelt kérdés
Az "új" feleség vagyok. A férjemnek van egy lassan 11 éves lánya. Elkezdtek nőni a mellei. Mondtam neki, hogy lassan lehet hogy jó lenne beszerezni pár melltartót. Mivel vannak olyan felsői amiben konkrétan látszik, hogy nő a melle. Majd 1 hónap után rákérdeztem, hogy nem szereti a melltartókat vagy miért nem hordja, erre azt válszolta, hogy nem mondta az anyjábak mert úgysem venne de ő szeretne nagyon. Elmentünk és vettünk 3 darabot. Nem merevítősek, egyben van egy minimális szivacs, a másik kettő csak vastagabb anyagú, 70 AA-s méretek, diszkrét, nem kihívó mintával. Nagyon szereti őket, és hordja is, amit az anyja meg is jegyzett, és láthatóan rosszul esett neki. Viszont az apja mondta már régebben neki, hogy jó lenne pár melltartó a lánynak de rá sem hederített. Rosszul tettem, hogy megvásároltam ezeket?
2017. szept. 15. 18:56
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
14%
Akkor sincs joga beleavatkozni ebbe másnak.
2017. szept. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
86%
Én 13 éves lány vagyok és szerintem nagyon jól tetted. Ez kínos szitu egy ekkora lánynak szóval nagyon megbízhat benned :-) persze én csak a magam nevében beszélek,mert nekem így van/volt.
2017. szept. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Én lehet, tárgyaltam volna előtte az anyukával, de a saját helyemben inkább magamra lennék dühös, hogy hogy lehettem ilyen, és hogy juthattam el odáig, hogy a lányom meg sem meri tőlem kérdezni.
2017. szept. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
53%
Teljesen mindegy, hoyg az anya megsértödik-e vagy sem, a gyerek érdeke a lényeg!
2017. szept. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Nos, a lány anyukája megtiltotta, hogy használja azokat a cicifixeket amiket vettünk együtt. Mikor itt volt nálunk akkor panaszolta el, hogy "anya nem engedi, hogy hordjam, mert nem nekem való", hiába mondta az anyjának, hogy ő hordani szeretné. Látom a lányon, hogy mikor csak egy felső van rajta takargatja a mellkasát ha társaságban vagyunk, mintha szégyellné, hogy nő a melle. Őszintén ez nekem nagyon rosszul esett. Az apja már próbált beszélni a lány anyjával, de hajthatatlan, azt mondja, hogy elrontjuk és felnőttet (útszélit) akarunk csinálni egy kislányból. Mit tehetnék? Vegyek még pár cicifixet és használja akkor ha itt van velünk? Én hiába beszélnék az anyával, tőlem semmilyen véleményt nem fogad el, csak szemberöhög, mondván ne kotnyeleskedjek bele, mert nem az én lányom, semmi közöm hozzá.
2017. okt. 5. 23:52
 26/30 anonim ***** válasza:
Az apa beszéljen elöször MÉG EGYSZER az anyával, és ha továbbra sem engedi, akkor forduljon a gyámhatósághoz. De adott esetben lehet, ogy jobb lenne a gyereknek, ha nálatok élne, mert ilyen anya mellett még rengeteg lelki károsodása lesz!
2017. okt. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
74%

Ha ilyen helyzetben lennék, rosszul esne, de igazából nem rád haragudnék, hanem magamra, mert nekem kellett volna észrevennem, és vennem neki. Nagyon úgy hangzik, hogy hiába beszéltél volna te erről a volt feleséggel, van benne egy ilyen csak azért sem... És ha az apjával vette volna a melltartókat, akkor sem hordhatná?

Egyébként jól tetted, hogy vettél neki, de lehet, hogy ezek helyett amolyan topp szerűségeket kellene venni. Egy anyagból van megvarrva, van pántos, pánt nélküli. Nem igazi melltartó, de mégis van ott valami.

És szerintem neked is van beleszólásod, van hozzá közöd, akármennyire nem tetszik a volt feleségnek. Nem csak az apuka barátnője vagy, hanem a felesége. Tehát a kislánynak a mostohaanyja. Lehet, hogy olyan dolgokba nem lehet beleszólásod, hogy hova járjon iskolába, de nyugodtan segíthetsz neki ilyen dolgokban.

És külön jó dolog, hogy nem problémaként gondolsz rá, közömbösen, hogy Ő a férjed gyereke.... hanem te is szereted, és törődsz vele.

Mindenképpen beszéljen az apa a volt feleségével, hogy a kislány kényelmetlenül érzi magát, és akkor vegyen neki ő, vagy hagyja hogy ti vegyetek valamit.

2017. okt. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
73%
Húha... sztem anyukával azt kellene megértetni, hogy nem a melltartótól lesz útszéli... attól inkább az lehet az, hogy sok puniéhes 20+-os, ha látja a mellet a pólócska alatt, elkezdi simogatni az egóját csak azért, hogy meg tudjon dugni a puniját, ezeknek a kor nem számít... és egy labilisabb idegzetű tini 2 jó szóért simán odadobja magát egy ilyennek.
2017. okt. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
75%

Az a baj, hogy ebből mindenképp rosszul fog kijönni a kérdező, mert ha megkérdezte volna előre az édesanyát, akkor is sértődés lett volna belőle, ugyanis ez a szitu az édesanya számára kezdettől fogva nem a gyermekről szól, hanem a mostoha ellenességről.


1. Ha előre megkérdezi, megkapta volna, hogy "milyen jogon jut egyáltalán eszébe az ő lányának melltartót venni, mikor nem saját édeslánya?"


2. Ha nem kérdezi meg, akkor meg "milyen jogon intézkedik a saját lányával kapcsolatban az ő (anya) háta mögött?


3. Ha eljátszották volna, hogy apa vette neki a melltartókat, és ez fényre derül, akkor "hazudik és ezzel hazugságra neveli a lányt is"


4. Valószínűleg édesanya el sem hitte volna, hogy apának magától ilyen eszébe jut, hogy a lánya melleinek emelésre van szüksége, ezért alapból gyanús lett volna neki, hogy ehhez a mostohának mindenképp köze lehet.

2017. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
54%
De amúgy meg úgy tűnik, anyuka nem hajlandó belátni, hogy ezzel a viselkedéssel egyenes út vezet majd ahhoz, hogy a lánya púpos lesz, mert annyira próbálja majd elrejteni hosszú időn keresztül fejlődő idomait és a rossz tartása majd rögzülni fog idővel (Y)
2017. okt. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!