Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti elengednétek jövőre, a 17...

Ti elengednétek jövőre, a 17 éves lányotokat egyedül Depeche Mode koncertre?

Figyelt kérdés

Lányom el szeretne majd menni.

Nem igazán járkál el egyedül. Pláne nem messzire. Barátait meg sem kérdezi, hogy elmennének-e vele mivel a korosztálya nem igazán rajong az ilyen zenéért. (Én sem. Pedig ezeken a dalokon nőttem fel. Távol áll tőlem ez a stílus és túl depresszívnek tartom. Mást kellene hallgatnia. De ő tudja.)

Hétvégente dolgozik, szóval a jegyre is megkeresi a pénzt.

Csak féltem...

De tudom, hogy nagyon szereti őket pici kora óta. Először 4 évesen hallotta az egyik számukat a rádióban. Ahogy meghallotta egyből lemerevedett és csak hallgatta, mosolygott.

Azóta is tart ez a "szerelem".

Ti elengednétek?



2017. nov. 15. 14:51
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Én sem engedném el szívesen. :/

Végülis lehet az lesz, hogy elvisszük. Amíg tart a koncert addig beülünk valahova, majd együtt hazamegyünk.

2017. nov. 15. 15:39
 12/25 anonim ***** válasza:
68%
17 éves, ennyi idősen költöztem az első pasimhoz, nem voltam kimondottan jó kislány. Szerinted mi a jó frász baja lehetne egy drága, jól megszervezett koncerten? Örülj neki, hogy oda akar menni és nem valami drogtanyára.
2017. nov. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az utazástól pont, hogy nem kell félni. Mármint felül a vonatra, Budapesten pedig leszáll, ott ugyanúgy tud tömegközlekedni vagy sétálni. Ha esetleg át is kell szállni, esetleg másik városból indul csak vonat stb., szerintem ennyi idősen meg tudja oldani. Hazafelé pedig ugyanígy. Bárhol történhet vele bármi, akár a saját utcájában is elütheti az autó fényes nappal stb., szerintem semmivel sem veszélyesebb egy másik városban. Persze, biztosan jobb lenne, ha egy barátnőjével lenne vagy valakivel, akit ismer és akkor "tudnának vigyázni egymásra", de azért egyedül sem kell feltétlenül elveszni. Lassan 18 éves is lesz, és nem tudjátok majd mindenhová kísérgetni vagy elvinni...Ennyi idősen én is jártam egyedül nyílt napokra más városokba, más városban tanultam vezetni, aztán később más városban is tanultam tovább. Előbb-utóbb majd el kell engedni a kezét, de azt nem 0 tapasztalattal célszerű, hanem hagyni kell, hogy fokozatosan önállósodjon. Nekem egyébként például a koncert "durvábbnak" tűnik, biztos tömeg lesz stb., de azért nyilván ettől sem kell rögtön kétségbeesni, csak én pl. nem járok ilyen helyekre, úgyhogy nincsen rálátásom, biztosan csak ezért gondolom így.

Ha meg tudjátok oldani, hogy viszitek és hozzátok és ez mindenkinek megfelel, akkor persze úgy is jó...

2017. nov. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
22%
Teljesen egyedül nem engedném el, de ha már egy barátnőjével elmenne vagy valakivel akkor igen. Én mondjuk elkísérném, ha nem lenne más, akivel menne. De azért paráznék, régen nem volt ilyen, hogy koncerteken lövöldöznek..sajnos most már ezen is aggódni kell. De ez egy sima Karácsonyi vásáron is így van..
2017. nov. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen távolságról van szó, de ha nagyon féltenémakkor inkább elkísérném.Nagy élmény lenne neki és ki tudja, hogy jönnek-e még egyáltalán ilyen turnéra. Engem nem engedtek ilyen korán sajnos, igy pár koncert kimaradt, azóta is bánom. Most leginkább mennék vele, megyek is.. :-D (Nagyon el vagy tévedve, ha bírálod az ízlését. Elég jó ízlése van a lányodnak és vagyunk így egy páran ezzel a vélemènnyel.) Maga a koncert teljesen kulturalt - nem a legalja nép jár tombolni a DM-re ha azt gondolnád. :-) Az éjjeli utazástól egyedül viszont én is félteném.
2017. nov. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

#15

Nem akarom leszólni a bandát csak annyira depresszív. Valahogy úgy képzelem,hogy csomó depressziós ember lesz ott. Vagy nem tudom...

2017. nov. 15. 21:15
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, 17 évesen? Persze, simán.
2017. nov. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
87%

#12 azért mert jó drága koncert alapjaiba nem jelent semmit :D én is elmentem Slipknotra 18 éves koromban , ami egy igazán jól megszervezett és drága koncert volt, majd a biztonságiak hoztak ki eszméletlenül, kézfej és válltöréssel.


A Depeche Mode meg nem egy olyan provokatív zenekar ahol ilyesmi megtörténhet ezt aláírom. Szerintem vigyétek el, addig elmentek tényleg egy filmre, vagy valahova kajákni úgyis a Papp László úgyis mindenhez közel van.

2017. nov. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
83%
A depeche meg a depressziv zene? Te hol élsz? :D
2017. nov. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, bízzunk benne, hogy addig a lányod bepasizik, és így megszűnik ez a dilemma.:)
2017. nov. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!