Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti elengednétek jövőre, a 17...

Ti elengednétek jövőre, a 17 éves lányotokat egyedül Depeche Mode koncertre?

Figyelt kérdés

Lányom el szeretne majd menni.

Nem igazán járkál el egyedül. Pláne nem messzire. Barátait meg sem kérdezi, hogy elmennének-e vele mivel a korosztálya nem igazán rajong az ilyen zenéért. (Én sem. Pedig ezeken a dalokon nőttem fel. Távol áll tőlem ez a stílus és túl depresszívnek tartom. Mást kellene hallgatnia. De ő tudja.)

Hétvégente dolgozik, szóval a jegyre is megkeresi a pénzt.

Csak féltem...

De tudom, hogy nagyon szereti őket pici kora óta. Először 4 évesen hallotta az egyik számukat a rádióban. Ahogy meghallotta egyből lemerevedett és csak hallgatta, mosolygott.

Azóta is tart ez a "szerelem".

Ti elengednétek?



2017. nov. 15. 14:51
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

#20

Na igen. :D

2017. nov. 17. 17:45
 22/25 anonim ***** válasza:
48%
Na most lehet, hogy már késő van és keverem egy másik bandával, de nekem a Depeche Moderól a partihimnuszok jutnak eszembe.
2017. nov. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Jöjjön csak. Mi is ott leszünk
2017. nov. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Volton is lesz, ott lehet hogy hosszabb koncertet adnak.
2017. nov. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Én idén a Sziget Fesztiválra utaztam fel egyedül, 1 napra (igazából egyetlen koncert erejéig), és meglepődtem azon, hogy lépten-nyomon biztonsági őrök, rendőrök vannak. Azt hittem, balhé lesz, de semmi nem volt. Az ilyen helyszíneken ezerszer nagyobb biztonság van, mint a sarki kocsmában, vagy akár a zöldségesben. Az utazásról meg neked kell tudni, hgoy mennyire talpraesett, de ahogy páran javasolták, a legjobb az, ha elviszed/elviszitek, a koncert alatt meg pl. egy mozi, étterem, vagy csak sima városnézés.
2017. nov. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!